0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Orhangazi Yenisölöz Mahallesi'nde 5900 m2 Zeytin Bahçesi

Bankadan 5900m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
16425
Metre Kare:
5900m2
Ada:
0
Parsel:
2000
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yenisölöz Mah. Değirmen Boğazı Mevkii, 2000 Parsel Orhangazi / Bursa

Uzman Görüşü

Parsel üzerinde yetişkin zeytin ağaçlarının bulunması ve köy meydanına yakın olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Yenisölöz Mahallesi, Değirmen Boğazi Mevkii 2000 parselde yer alan 5900 m2 yüzölçümlü ZEYTİNLİK vasıflı taşınmazdır. Parsel amorf geometrik formda, topografik olarak eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parselin batı cephesine doğru gittikçe eğim artmakta olup doğu ve güney cepheleri düşük kottadır. 

Ulaşım: Bursa İli, Orhangazi İlçesi, Yenisölöz Mahallesi, Değirmen Boğazi Mevkii 2000 parselde konumlu mahalle merkezine 1.20 km, Gemlik-İznik yoluna 1.40 km mesafede yer almaktadır. Taşınmaza ulaşım için, Yenisölöz mahallesinden Sölöz mahallesi yoluna girilir. Yaklaşık 480 metre ilerledikten sonra sağa tarla yoluna dönülür. Taşınmaz, bu yol üzerinde 600 metre ileride sol tarafta konumludur.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.