COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Özlüce Mahallesi'nde 3+1 120 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 120m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş
Satıcı Bankadan
Tapu no 16797
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 120m2
Ada 4831
Parsel 3
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 3
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Özlüce Mah. Öztürk Sok. No:13/3 Nilüfer Bursa

Açıklama

Özellikler: Bina girişinden binaya bakıldığında bina girişine göre 1. bodrum katta sağdan 2. dairedir. Taşınmaz 3 oda, salon, mutfak, 2 banyo ve giyinme odası hacminden oluşmakta olup brüt 120 m2 kapalı alana sahiptir.

4831 ada, 3 parsel 1247, 17 m2 yüzölçümüne sahiptir. Taşınmazın yer aldığı bina bitişik nizam A ve B bloklarından oluşmakta olup B blok parselin kuzeyinde yer almaktadır. Ana gayrimenkul 2 bodrum kat + zemin kat + 1 normal kat olmak üzere toplam 4 katlı inşa edilmiştir. Mimari projesine göre 2. bodrum katta; otopark alanı, 1. bodrum kat ve zemin katta 3 adet daire, 1. normal katta 4 adet daire olmak üzere toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina girişi kuzey cephesinden 1. bodrum kattan sağlanmaktadır. Bina dış cephesi akrilik boyalı olup çatısı kiremit örülüdür. Bina giriş kapısı cam bölmeli demir doğrama, bina içerisinde zeminler mermer duvarlar plastik boyalıdır. Merdiven basamakları mermer olup korkulukları demir doğramalıdır. Bina içerisinde asansör bulunmaktadır.

Ulaşım: Egemenlik Caddesi üzerine İzmir Yolu Caddesi istikametinden mahalle merkezi istikametine doğru, Uğur Mumcu Bulvarı geçildikten sonra yaklaşık 3 km. ilerlenerek sol kolda yer alan Öğretmen Sokak'a dönülür. Dönülen yol üzerinde yaklaşık 70 metre ilerlenerek sağ kolda yer alan taşınmazın yer aldığı binaya ulaşılır. 


Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.