COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Kültür Mahallesinde 4+1 177 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 177m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12434
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 177m2
Ada 3116
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 11
Kat Sayısı 1
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm B blok 1

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kültür Mah. Berkay Sok. B Blok Apt. No: 5 B / Nilüfer / Bursa

Açıklama

Tercih edilen konumda, Abdurrahman Vardar İ.Ö.O, Küçük Sanayi Sitesi ve Niltim civarı VİLLA SİTESİ İÇERİSİNDE, geniş bahçe kullanımıyla göz dolduran, İskan belgesinin bulunması avantaj, 4 oda salon 177.00 m2 DUBLEKS FIRSATI
Özellikler: 
B blok 1 no.lu bağımsız bölüm binaya site içinden, doğu cephesinden bakıldığında; binanın zemin + 1.normal katında sağ tarafta kalmakta (doğu/güney/batı cepheli) olup, kullanım alanı  brüt ~ 177 m2, net ~ 155 m2 dir. Bağımsız bölümün normal katı; antre, hol, salon, oda, mutfak, wc ve teras alanlarından oluşmakta olup brüt 85 m2 kullanım alanlıdır. Taşınmaz teras olarak belirlenen alan, kapalı balkon niteliğindedir. Taşınmazın normal katı ise; hol, 3 oda, 2 balkon, banyo ve duş alanlarından oluşmakta olup brüt 92 m2 kullanım alanlıdır. Ayrıca taşınmazın kuzey cephesinde bahçe kullanımı mevcuttur. Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. 
Taşınmaz;  3116 ada 1 parselindeki 3738 m2 alanlı arsa üzerine, 3B yapı sınıfında, ayrık nizamda, 
betonarme karkas yapı tarzında, inşa edilmiş olup 7 bloklu villa sitesinedir. Sitede yatay kat irtifakı kurulu olup, her blokta birbirine bitişik 2 adet dubleks konut mevcuttur. Sitedeki tüm yapılar, yapı kullanma izin belgesine göre 11 yıldır iskan edilmektedir. Taşınmazın konumlu olduğu B blok; zemin + 1 normal kattan oluşmaktadır. Site çevresi beton duvar üzeri tel örgü ile tecrit edilmiştir durumdadır ve siteye giriş kontrolsüz olarak sağlanmaktadır. Site bünyesinde açık otopark ve peyzaj alanları bulunmakta olup başkaca bir sosyal imkan bulunmamaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu B blok; parselin güney cephesinde, batıdan doğuya doğru 2. sırada konumludur. Blok villa tarzında inşa edilmiş olup, birbirine bitişik 2 adet dubleks konuttan ibarettir. Taşınmazın dış cephe mantolaması ve boyası yapılmış krem renklidir. Çatısı ise kısmen shingle, kısmen kiremit kaplamadır.
Ulaşım: Açık adres tarifi olarak ise; bölgenin ana arteri olan Ahıska Caddesi üzerinde ilerlerken sağa Ünay Sokağa dönülür. Bu sokak üzerinde 700 m 
ilerledikten sonra sağa Arslan Sokağa dönülür. Arslan Sokak üzerinde sokak sonuna kadar gidilir ve sol kolda konumlu ana taşınmaza ulaşılır. Taşınmaza yakın konumda; Mevlana Camii, Abdurrahman Vardar İ.Ö.O, Küçük Sanayi Sitesi ve Niltim gibi sosyal alanlar mevcuttur. Taşınmaz, Bursa şehir merkezinin batısında konumlanmaktadır.
Not: NO:372/19Tarihi: 
05/12/2005 Yenileme Ruhsatı bulunmaktadır.
         NO:122/16Tarihi: 
27/02/2008 İSKAN Yapı Kullanma izin belgesi bulunmaktadır.