COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer İlçesi Konak Mahallesinde 192 m2 Dubleks Daire

Bankadan 6 + 1 192m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12369
Oda Sayısı 6 + 1
Metre Kare 192m2
Ada 317
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Konak Mahallesi, Baruthane Çıkmazı Sokağı, No: 28, Daire:7 Nilüfer/BURSA

Açıklama

Yıldırım Caddesine cepheli İSKANLI YENİ BİNADA, deprem yönetmeliğine uygun inşa edilmiş olması avantaj, projesine göre brüt 192 m2 alana ilaveten + çatı katında her iki cephede toplam 45 m2 açık teraslı, SON KAT DUBLEKS
Özellikler: 7 no.lu dubleks mesken binanın 4. Normal ve çatı katında kalmakta olup, bina girişine göre sol tarafta yer almaktadır. Kuzeydoğu ve güneybatı cepheli olan taşınmaz normal katta salon, 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre ve balkon mahallerinden oluşmakta olup brüt 117 m2, çatı katında ise 3 oda ve banyo mahalleri bulunmakta olup brüt 75 m2 kullanım alanlıdır.

Taşınmaz projesine göre brüt 192 m2 alana sahip olup, çatı katında her iki cephede toplam 45 m2 açık teras alanı bulunmaktadır. 
Taşınmazın bulunduğu 6 Katlı Betonarme Apartman vasıflı ana taşınmaz üzerinde kat mülkiyeti tesisli, betonarme yapı tarzında ve bitişik nizamda inşa edilmiş bina bulunmaktadır. Ana taşınmazın Baruthane Çıkmazı Sokağına 11,65 m, Yıldırım Caddesine ise 11,89 m cephesi bulunmakta olup, onaylı kat irtifak projesine göre bodrum, zemin, 4 normal ve çatı katından oluşmaktadır. Bodrum katında otopark, zemin katında bina girişi, 9 ve 10 no.lu dükkanlar, zemin ve 3 normal katında her katta 2 şerden 8 adet, 4. Normal ve çatı katında ise 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Taşınmazın dış cephesi sıvalı ve boyalı vaziyettedir. Bina girişi zemin kattan ve güneybatı yönünden Baruthane Çıkmazı Sokağından sağlanmaktadır. Bina giriş kapısı demir ferforje kapı olup, projesine göre bir adet yolcu asansörü bulunmaktadır.
Ulaşım: Bölge şehir merkezinin batısında konumlu olup, hakim yapılaşma bitişik ve ayrık nizamda 5-­6 katlı binalardan oluşmaktadır. Bölgedeki ticari yoğunluk 
Beşevler ve Yıldırım Caddeleri üzerinde yoğunlaşmış olup, bölgenin doğusunda ise Avmler ile daha donanımlı konut siteleri yer almaktadır. Tüm alt yapı hizmetlerinden faydalanılan bölgeye ulaşım toplu taşıma ve özel araçlar ile sağlanmaktadır.
Not: 09/10/2013 tarihli yapı kullanma izin belgesi mevcuttur.