COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Dumlupınar Mahallesinde 175 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 175m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11415
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 175m2
Ada 5420
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 16

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

DUMLUPINAR MAHALLESİ ASOS SOKAK BENGİSU APARTMANI NO:4/16 NİLÜFER/BURSA

Bursa Nilüfer Dumlupınar Mahallesinde 175 m2 Dubleks Daire

Açıklama

Ulaşım: Konu taşınmaza ulaşım, İzmir Yolu üzerinden batı istikamete doğu ilerlerken Göçmen Konutları Köprülü Kavşağından kuzeydoğu yöne devam eden Anafartalar Caddesine sapılarak 1.2km ilerlenir ve batı yöndeki Vatan Caddesine dönülür. Bu cadde üzerinden 400m ilerlenir ve kuzey yöndeki Yenice Sokak üzerinden batı yöndeki Asos Sokak'a ulaşılır. Taşınmaz bu sokak üzerinde sol kanatta yer alan 4 dış kapı numaralı Bengisu Apartmanında konumludur. Bölgenin ulaşım problemi bulunmamaktadır. Taşınmaz otobus duraklarına 50m mesafededir. Gelişimini tamamlamış olan bölgede altyapı eksiği bulunmamaktadır. 

Özellikler: Konu taşınmaz yer aldığı yapının kuzeybatısında konumludur. Kuzey ve batı yönden 2 cepheye hakimdir. Bina giriş kapısına göre sağ ön cepheye yer almaktadır. Projesine göre 4. kat plan tertibi 1 adet oda. salon, mutfak antre, hol. banyo ve balkon alanlarından oluşmakta olup 92m2 brüt alana sahiptir. Yapılan incelemede projesinden farkı olarak salonun bir kısmı mutfak ile birleştirildiği görülmüştür. Çatı katı plan tertibi, 3 adet oda, hol, 2 adet banyo ve teras alanlarından oluşmakta olup 83m2 brüt alana sahiptir. Ayrıca 10m2 açık teras alanı bulunmaktadır. Toplam 175 m2 kapalı 10 m2 teras alanlıdır. Çatı katında yapılan incelemede ebeveyn banyonsunun inşa edilmediği tespit edilmiştir. Daire giriş kapısı çelik oda kapılan amerikan panel kapıda. Antre, mutfak ve balkon zeminleri ile ıslak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Salon-oda zeminleri laminant parke kaplı, duvarları boyalı tavanları kartonpiyer süslemelidir. Mutfak dolaplar takılıdır. Islak hacimlerde vitrifiye elemanları eksiksizdir. Pencere doğramaları PVC'dir. Isınma yakıtı doğalgaz olup radyatör, kombi ve boru montajları tamamlanmıştır. Taşınmazın doğa manzarasına hakimdir.

Ana Bölümü: 910.57 m2 alanlı olup, geometrik olarak dikdörtgen formda, topografik olarak eğimsiz yapıdadır. Kuzey Yönden Asos Sokak'a cephelidir. Konu parsel üzerinde ayrık nizamda betonarme sistemle bodrum + zemin + 4 normal + çatı katlı inşa edilmiş bir adet yapı mevcuttur. Yapının bodrum katında 1,2 nolu meskenler ve ortak alanlar, zemin katında 3.4,5 nolu meskenler, 1. katında 6,7,8 nolu meskenler, 2. katında 9,10,11 nolu meskenler, 3. katında 12,13,14 nolu meskenler, 4. kat+çatı katında 15.16.17 nolu dubleks meskenler yer almaktadır. Bina giriş kapısı kuzey yönde bodrum katta bulunmaktadır. Merdiven sahanlık ve basamakları mermer kaplıdır. Yapıda faal halde 1 adet asansör mevcuttur. Dış cephesi boyalı durumdadır. Parsel çevresi beton duvar ile çevrelenmiştir. Parsel içinde açık otopark ve mini çocuk parkı bulunmaktadır. 

Not: 28/04/2016 tarihli Yapı Kullanım İzin Belgesi (İskan) bulunmaktadır.