COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Nilüfer Akçalar Mahallesinde 2+1 108 m2 Dubleks

Bankadan 2 + 1 108m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12162
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 108m2
Ada 145
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 2
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm D Blok 10

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Akçalar Mahallesi, Topraklı Sokak, No: 2D, Kat: 3 + Çatı, D: 10 UAVT No: 3007037207

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Atatürk Caddesi üzeri, çok merkezi konumlu SİTE İÇERİSİNDE, Kat mülkiyetine geçilmiş olması avantaj, yeni ve modern mimarili binada, 2 oda salon 108.00 m2, SON KAT EKONOMİK DUBLEKS 

Özellikler: D blok, 10 no.lu bağımsız bölüm projesine göre binanın 3.normal kat + çatı katında yer almakta olup, bina girişine göre sağ ön cephede konumlu, kuzey ve doğu cephelidir. Taşınmazın 3. Normal katı; salon+mutfak nişi, 1 wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup, 56 m2 brüt kullanım alanlıdır. Çatı katı ise; hol, 2 oda, 1 banyo ve 1 teras hacimlerinden oluşmakta olup, 48 m2 brüt kullanım alanlıdır. Teras alanı ise yaklaşık 8 m2 dir. Teras alanı taşınmazın yasal kullanım alanına dahil edilmemiş olup, olumlu özellik olarak taşınmazın değerine yansıtılmıştır. Taşınmazın iç özellikleri görülememiş ve projesine uygunluğu tespit edilememiştir. Taşınmazın normal katında yan cephede bulunan balkon hacminin önündeki 4 m2'lik alanın balkon olarak kullanıldığı belirtilmiştir.
Taşınmazın bulunduğu site; 2.752,04 m2 yüz ölçümüne sahip olup, parsel üzerinde 4(A,B,C,D) blok 
bulunmaktadır. Taşınmaz D blokta konumlanmaktadır. D blok ayrık nizamda ve betonarme karkas inşaat tarzında bodrum + zemin + 3 normal + çatı katı olmak üzere toplam 6 katlı olarak inşa edilmiştir. Projesindeki kat planlarına göre binanın bodrum katında ortak alanlar, zemin katında ve 2 normal katın her birinde 2 şer adet mesken ve 3.normal +çatı katında ise 4 adet dubleks mesken olmak üzere D blokta toplamda 10 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. D blok girişi doğu yönünden, site içerisinden ve bodrum kat seviyesinden sağlanmaktadır. Taşınmazın bina iç özellikleri görülememiştir. Bina giriş kapısı camlı demir doğrama olup, sahanlık zeminleri ve merdiven basamakları mermer kaplama, duvarları plastik boyalı, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada ısınma doğal gaz kombisi ile yapılmaktadır. Dış cephesi sıva üzeri akrilik esaslı boya ile boyalı vaziyette olup, bakımlı durumdadır.
Ulaşım: Gayrimenkul, Bursa İli, Nilüfer İlçesi, Akçalar Mahallesi, Topraklı Sokak, No: 2D, Kat: 3 + Çatı, D: 10 posta adresinde konumludur. 
Taşınmaza ulaşım için, Şehir Caddesi üzerinden doğu yönünde bulunan Atatürk Caddesi'ne girilir. Taşınmazın yer aldığı site bu cadde üzerinde ve yaklaşık 270 m. ilerledikten sonra sağ tarafta konumlanmaktadır. Taşınmazın yakın çevresinde, ayrık ve bitişik nizamda inşa edilmiş, 2-­6 katlı 1­-20 yıllık yapılar bulunmaktadır. Bölgede altyapı çalışmaları hâlihazırda devam etmektedir.
Not: 28.08.2018 tarihli yapı 
kullanma izin belgesi mevcuttur.