COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bursa Mudanya Güzelyalı-Burgaz Mahallesi Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 113m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12052
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 113m2
Ada 2109
Parsel 2
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 7
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat 4
Bağımsız Bölüm 15

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Güzelyalı-Burgaz Mahallesi, Hakal Dalkılıç Sokak, Asist-4 Apartmanı No:5 Daire:15 Bursa/Mudanya

Açıklama

Özellikler: 12/147 arsa paylı. 4. ve çatı kat 15 numaralı bağımsız bölüm onaylı mimari projesine göre 4.katta brüt 76 m2 alanlı olup salon, mutfak, banyo. hol, 2 oda ve balkon çatı katta brüt 37 m2 alanı olup 2 oda hol ve banyo bölümlerinden oluşmaktadır. Taşınmaz toplam 113 m2  alanlı ve dubleks mesken niteliğinde olup bina girişi referans alındığına arka cephede konumludur.
Ana gayrimenkul 290.47 m2 yüz ölçümlü arsa üzerinde tek bina olarak inşa edilmiştir. Bina bodrum - zemin 4 normal kat + çatı katı olmak üzere toplam 6 kattan ibarettir. Bakımı katta otopark, sığınak, bina girişi, zemin ve 3 normal katta her katta 3 adet mesken. 4 ve çatı katta 3 adet dubleks mesken olmak üzere toplam 15 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Bina dış cephesi sıva+boyadır. Bina zeminler mermer lama duvarlar plastik boyalıdır. Binada doğal gaz ısınma sistemi ve asansör mevcuttur. 
Ulaşım: Taşınmaza ulaşmak için, Güzelyalı Merkez Camii'nin önünden geçen 2.Tan Sokağa girilerek soğu yönde yaklaşık 250m ilerledikten sonra sola dönülerek Şehit Mehmet Caddesi'ne girilir. Yaklaşık olarak 420m sonra sağa Hakan Dalkılıç Sokağa dönülür. 40m. sonra sokağın solunda konumlu ana taşınmaza uIaşılır. Bölgede yapılaşma konut yoğunlukta olup hakim yapılışma bitişik nizam 5-6 katlı betonarme binalardan oluşmaktadır. Bölgede sosyal ve teknik altyapı özellikleri yeterli düzeyde olup bölge, orta gelir grubu vatandaşların tercih ettikleri bir bölge özelliğini taşımaktadır. Günlük gereksinimler yakın çevredeki küçük ölçekli ticari fonksiyonlardan karşılanabilmektedir.