Bursa Keles Kemaliye Köyü’nde 9721 m2 Tarla

 • Bankadan
 • 9721 m2

Özellikler

  • Tapu no
   2882
  • Pafta
   0
  • Ada
   112
  • Parsel
   2
  • Tapu Bilgisi
   Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

  • KDV
   % 0
  • Tapu Harcı
   Alıcı öder
  • Teminat Bedeli
   !
   % 5

Harita

Açıklama

Açık Adres: Kemaliye Köyü, Kabaç Mevkii, 112 Ada, 2 Parsel, Keles/BURSA

Ulaşım: Tarlanın bulunduğu Kemaliye Köyü Bursa kent merkezine yaklaşık 65 km mesafede bulunmakta olup kentin güneydoğusunda konumludur. Keles İlçesi ise Bursa kent merkezine yaklaşık 55 km mesafededir. Kemaliye Köyü Keles İlçe Merkezi’nin güneyinde ve yaklaşık 10 km mesafededir. Tarla Kemaliye Köy Merkezi’nin yaklaşık 8 km kadar güneybatısında bulunmaktadır. Tarlaya ulaşım için; İzmir Caddesi üzerinde Orhaneli Kavşağı’ndan Orhaneli yolu (Lefkoşe Caddesi)yönüne dönülerek yaklaşık 55 km devam edilir. Keles ilçe merkezine ulaşıldığında güneye doğru yaklaşık 10 km devam edildiğinde Kemaliye Köy Merkezi’ne ulaşılır. Köy merkezinden Yazıbaşı Köyü ile ulaşımı sağlayan yol üzerinde yaklaşık 6 km devam edilir. Yoldan batı yönde parsel içlerinden (Orhaneli Çayı yönüne doğru) 3 km devam edildiğinde söz konusu tarlaya ulaşılır. Tarlanın herhangi bir kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup güneydoğu yönde Orhaneli Çayı’na cepheli konumdadır. Bölge genel olarak eğimli bir topografik yapıya sahip olsa da tarla dere kenarında bulunması sebebiyle hafif eğimli bir yapıdadır. Köy genelinde; dağlık yapıya sahip olması sebebiyle kestane, kiraz, ceviz vb. meyve bahçeleri bulunmakta olup özellikle Orhaneli Çayı’na yakın parsellerde sulu tarım da yapılabilmektedir. Söz konusu tarlanın üzerinde ekili herhangi bir ürün bulunmamaktadır.

Özellikler: Söz konusu tarla; tapu kayıtlarında 9.721,51 m2 ‘lik yüzölçümüne sahiptir. Tarlanın herhangi bir kadastro yoluna cephesi bulunmamakta olup güneydoğu yönde Orhaneli Çayı’na, kuzeybatı yönde orman sınırı ile ve diğer yönlerde ise komşu parseller ile cepheli vaziyettedir. Tarla geometrik olarak çokgene yakın bir şekle sahip olup cephe ölçüleri: 75m, 100m, ve 145m civarındadır. Bölge genel olarak eğimli bir topografik yapıya sahip olsa da tarla dere kenarında bulunması sebebiyle hafif eğimli bir yapıdadır. Köy genelinde; dağlık yapıya sahip olması sebebiyle kestane, kiraz, ceviz vb. meyve bahçeleri bulunmakta olup özellikle Orhaneli Çayı’na yakın parsellerde sulu tarım da yapılabilmektedir. Söz konusu tarlanın üzerinde ekili herhangi bir ürün bulunmamaktadır. 

Tarla hafif eğimli yapıda olması, sulu tarım imkanının bulunması açısından kullanım ve yatırım amaçlı değerlendirilebilir.

Not: Satışta KDV oluşmamaktadır. Tapu devir masrafları alıcıya aittir. 

Gizle Hepsini Gör