Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Karacabey Gazi Mahallesi'nde Cadde'ye Yakın 90 m2 Depo

Bankadan 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18122
Metre Kare:
90m2
Ada:
172
Parsel:
336
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Gazi Mahallesi 153. Sok. No: 49/10 Karacabey/Bursa

Uzman Görüşü

Ulaşımın Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmesi, belediye hizmetlerinden tam istifadesi ve merkeze yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Bodrum katta yer alan 10  Nolu bağımsız bölüm, binaya 153. sokak tarafından bakıldığında, bina girişine göre binanın bodrum katında sağ tarafta yer almakta olup, doğu ve güney olmak üzere iki cephelidir. Onaylı mimari  projesine göre 90 m2 kullanım alanlı depo vasıflı taşınmaz tek depo vasıflıdır. Taşınmazın kapısı ve pencereleri pvc esaslı malzemedendir. Zemini laminat parke kaplamalıdır. Duvarları saten boyalı, tavanı kartonpiyer uygulamasızdır. Taşınmazın ısıtma sistemi tespit edilememiştir. Ancak binada bulunan taşınmazlar doğalgaz kombi ısıtmalıdır. Taşınmazın tapu vasfı depodur.

Bina ana giriş holü ve merdiveni mermer kaplamalıdır. Merdiveni alüminyum korkulukludur. Binada asansör mevcut olup, kapalı otopark ve özel güvenlik bulunmamaktadır. Bina köşe parsel üzerine, bitişik nizam inşa edildiğinden çevre düzenlemesi bulunmamaktadır.

Yakın çevresinde genellikle bitişik nizam konut yapılan ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgede alt yapı ve yol problemi bulunmamakta olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz Ortaokul Caddesine yakın olduğundan ulaşım kolaydır. Bölgeye ulaşım Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Karacabey Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not: Tapuda Sırabademler Mahallesi'nde kayıtlıdır.  Taşınmazın tapu vasfı depodur.

Not: Açık artırma kazanan teklifin %4+ KDV'si oranında hizmet bedeli alınacaktır.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.Satıcı teklifinizi reddettiğinde; teklif verdiğiniz mülkte platform kullanım bedeli varsa bu tutar hizmet bedelinizden düşülerek, yoksa hizmet bedelinizin tamamı tarafınıza iade edilir. Dilerseniz iade gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.