0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa Karacabey Gazi Mahallesi'nde 90 m2 Depo

Bankadan 90m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
18122
Metre Kare:
90m2
Ada:
172
Parsel:
336
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Bina Yaşı:
5
Isıtma Sistemi:
Kombili
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Gazi Mahallesi 153. Sok. No: 49/10 Karacabey/Bursa

Uzman Görüşü

Ulaşımın Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmesi, belediye hizmetlerinden tam istifadesi ve merkeze yakın konumlanması avantajlarıdır.

Açıklama

Özellikler: Bodrum katta yer alan 10  Nolu bağımsız bölüm, binaya 153. sokak tarafından bakıldığında, bina girişine göre binanın bodrum katında sağ tarafta yer almakta olup, doğu ve güney olmak üzere iki cephelidir. Onaylı mimari  projesine göre 90 m2 kullanım alanlı depo vasıflı taşınmaz tek depo vasıflıdır. Taşınmazın kapısı ve pencereleri pvc esaslı malzemedendir. Zemini laminat parke kaplamalıdır. Duvarları saten boyalı, tavanı kartonpiyer uygulamasızdır. Taşınmazın ısıtma sistemi tespit edilememiştir. Ancak binada bulunan taşınmazlar doğalgaz kombi ısıtmalıdır. Taşınmazın tapu vasfı depodur.

Bina ana giriş holü ve merdiveni mermer kaplamalıdır. Merdiveni alüminyum korkulukludur. Binada asansör mevcut olup, kapalı otopark ve özel güvenlik bulunmamaktadır. Bina köşe parsel üzerine, bitişik nizam inşa edildiğinden çevre düzenlemesi bulunmamaktadır.

Yakın çevresinde genellikle bitişik nizam konut yapılan ve boş arsalar bulunmaktadır. Bölgede alt yapı ve yol problemi bulunmamakta olup, belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. Taşınmaz Ortaokul Caddesine yakın olduğundan ulaşım kolaydır. Bölgeye ulaşım Bursa Belediyesinin toplu ulaşım araçları ve özel araçlar ile sağlanmaktadır. Taşınmaz Karacabey Belediyesi sınırları içerisinde yer almaktadır.

Not: Tapuda Sırabademler Mahallesi'nde kayıtlıdır.  Taşınmazın tapu vasfı depodur.

Tapu.com'dan Ticari Gayrimenkul Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.