0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bursa İznik Tacir Mahallesi'nde 7479 m2 Tarla

Bankadan 7479m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15333
Metre Kare:
7479m2
Ada:
1252
Parsel:
1032
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Tacir Mahallesi, Aktaşlar Mevkii, 1032 Parsel, İznik / BURSA

Uzman Görüşü

Taşınmaz tarıma elverişli olma ve sulu tarım yapılma avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: 1252 ADA 1032 PARSEL taşınmazın halihazırda Tarla vasıflıdır. Parsel üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamaktadır. Amorf geometrik forma sahip olan parseller eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Parselin yola cephesi bulunmayıp ulaşım parsel sınırlarından köy yolları vasıtası ile sağlanmaktadır. Parselde sulama suyu yeraltı boru sistemi ile temin edilip damlama sistemi ile uygulanmaktadır. Mahallinde taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Tüm yönlerden komşu parsellere cepheli olan taşınmazın geometrik şekli amorf yapıdadır. 1031 parselde 10-15 yaşlarında kiraz ağacı ve az miktarda erik ağacı bulunmaktadır. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır. 

Ana ulaşım arterine cepheli olmaması nedeniyle ulaşım kadastro yolundan ve köy yollarından gidilerek sağlanabilmektedir. Taşınmazın yola cephesi bulunmamaktadır. Yakın çevresinde tarım arazileri bulunan taşınmaz Tacir Mahallesine yaklaşık 2.50 km, Gürmüzlü Mahallesine yaklaşık 2.00 km mesafededir.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.