Antalya'da Tatil ve Yatırım Fırsatı! Sur Yapı Tatil Evleri'nde Ömür Boyu Kullanabileceğiz Devre Mülkler Satışta!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

İznik Tacir Mahallesi'nde Yatırımlık 2818 m2 Tarla

Bankadan 2818m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15328
Metre Kare:
2818m2
Ada:
1252
Parsel:
1025
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

Tacir Mahallesi, Aktaşlar Mevkii, 1025 Parsel, İznik / BURSA

Uzman Görüşü

Taşınmaz tarıma elverişli olma ve sulu tarım yapılma avantajlıdır.

Açıklama

Özellik: 1252 ADA 1025 PARSEL taşınmazın halihazırda Tarla vasıflıdır. Parsel üzerinde herhangi bir faaliyet ya da yapı bulunmamaktadır. Amorf geometrik forma sahip olan parseller eğimli bir topografik yapıya sahiptir. Parselin yola cephesi bulunmayıp ulaşım parsel sınırlarından köy yolları vasıtası ile sağlanmaktadır. Parselde sulama suyu yeraltı boru sistemi ile temin edilip damlama sistemi ile uygulanmaktadır. Mahallinde taşınmazın sınırlarını belirleyici olarak çevresinde duvar, tel örgü vb. unsur bulunmamaktadır. Tüm yönlerden komşu parsellere cepheli olan taşınmazın geometrik şekli amorf yapıdadır. 1025 parselde sadece 10-15 yaşlarında kiraz ağacı bulunmaktadır. Mevcutta çevresinde yapılaşma ve altyapı tamamlanmamış durumdadır.

Ulaşım: Taşınmaz Bursa ili, İznik ilçesi Tacir Mahallesi, köy iç yolundan itibaren doğu yönünde yaklaşık 2.70 km mesafede bulunmaktadır. Taşınmaz köy meydanından köyün doğu kısmındaki köy iç yolu doğu istikameti üzerinden yaklaşık 100 m ilerde sağ kolda bulunan kadastro yoluna dönülerek yolu takiben yaklaşık 2.00 km ileride sağ tarafta kalan kadastro yolunu takiben yakaşık 600 m ileride sol tarafta konumludur. Ana ulaşım arterine cepheli olmaması nedeniyle ulaşım kadastro yolundan ve köy yollarından gidilerek sağlanabilmektedir. Taşınmazın yola cephesi bulunmamaktadır. Yakın çevresinde tarım arazileri bulunan taşınmaz Tacir Mahallesine yaklaşık 2.50 km, Gürmüzlü Mahallesine yaklaşık 2.00 km mesafededir.

Tarla üzerindeki ağaçların durumu ve verimliliği bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.