Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Harmancık Merkez Mahallesi'nde Konut İmarlı Arsa

Şirketten 1800m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19508
Metre Kare:
1800m2
Ada:
463
Parsel:
22
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
1/1
TAKS:
0.3
Emsal:
0.60

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Merkez Mahallesi 463 ada 22 parsel Harmancık/Bursa

Açıklama

KONUT+TİCARİ YAPILAŞMAYA UYGUN YOLA CEPHELİ MERKEZİ KONUMDA YATIRIMLIK ARSA

Özellikler: Söz konusu taşınmaz Bursa ili Harmancık ilçesi Merkez mahallesi 463 ada 22 parselde yer alan 1.800,51 m2 yüz ölçümlü Arsa vasıflı taşınmazdır. Alınan şifahi bilgiye göre taşınmazın yola terki bulunmaktadır. 

Yapılaşma Şartları:

  • Taks: 0.30
  • Kaks: 0.60
  • 2 kat ayrık nizam şeklindedir. Çevresinde Yapılaşma mevcuttur. Teklif vermeden önce güncel imar durumunu teyit ediniz.

 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.