COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Merkez Semerkant Mahallesinde 39 m2 1+1 Daire

Bankadan 1 + 1 39m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12787
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 39m2
Ada 217
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 36

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Bolu İli Merkez İlçesi Semerkant Mahallesi Oğuz Sokak No: 2/36

Uzman Görüşü

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 5 normal kattan oluşan binanın 5. normal katında yer almaktadır. Taşınmaz, 39 m2 mevcut kullanım alanına sahip olup 1 salon, 1 oda, 1 mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır. İç kapı doğramaları amerikan panel, pencereler ahşap- PVC mamul olup pencereler çift camlıdır. Meskene giriş kapıları ahşap – çelik kapıdır.  
Taşınmaz, parsel üzerinde tek bina yer almakta olup site içerisinde yer almamaktadır. Bina mimari projesine ve tadilat mimari projesine göre bodrum katta 1 adet iş yeri ve ortak kullanım alanları, zemin katta ve asma katta 6 adet asma katlı iş yeri , 1. normal katta 7 adet büro, 2. normal katta 7 adet mesken, 3. normal katta 7 adet mesken, 4. normal katta 7 adet mesken, 5. normal katta 7 adet mesken olmak üzere toplam 42 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. (07.07.1992 tarihli mimari projede ve ilk liste beyanında ikinci kat ve beşinci kat arasında kalan 15-16-...-42 nolu bağımsız bölümler büro niteliğinde iken 18.03.2010 tarihli mimari tadilat projesine göre ikinci kat ve beşinci kat arasında kalan 15-16-...-42 nolu bağımsız bölümler mesken niteliği kazanmıştır. Basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Duvarlar plastik boyalıdır. Bina da asansör bulunmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz tapu bilgilerine göre Bolu İli, Merkez İlçesi, Semerkant Mahallesi, 217 Ada, 1 Parsel üzerindeki binada yer alan mesken nitelikli 1 adet bağımsız bölümdür. Taşınmazın yakın çevresinde Bolu Belediyesi , bankalar , ağırlıklı olarak zemin katları ticari , normal katları konut tipinde binalar yer almaktadır. Bölgenin altyapısı bitmiş, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu kısım yapılaşmasını tamamlamış olup yeni yapılaşma sıklığı düşük seviyededir.
Not: 14.04.2014' li tarih yapı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde" Korunması gerekli taşınmaz kültür varlığı" şerhi bulunmaktadır. ( 28/07/2009 – 10203) ( Beyanın tüm bölge için konulduğu, bölgenin üçüncü derece sit alanı içerisinde kaldığı , yapılaşma izninin ve temel kazısının Ankara I Nolu Kültür Tabiat Koruma Kurulunun izni ile yapılacağı bilgisi alınmıştır.)

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.