COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Merkez Semerkant Mahallesinde 1+1 43 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 43m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 12780
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 43m2
Ada 217
Parsel 1
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 29
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 37

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bolu İli Merkez İlçesi Semerkant Mahallesi Oğuz Sokak No: 2/37

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, bodrum kat, zemin kat, asma kat ve 5 normal kattan oluşan binanın 5. normal katında yer almaktadır. Taşınmaz, 43 m2 mevcut kullanım alanına sahip olup 1 salon, 1 oda, 1 mutfak ve 1 banyodan oluşmaktadır. İç kapı doğramaları amerikan panel, pencereler ahşap- PVC mamul olup pencereler çift camlıdır. Meskene giriş kapıları ahşap – çelik kapıdır.  
Taşınmaz, parsel üzerinde tek bina yer almakta olup site içerisinde yer 
almamaktadır. Basamak ve sahanlıklar mermer kaplıdır. Duvarlar plastik boyalıdır. Bina da asansör bulunmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz tapu bilgilerine göre Bolu İli, Merkez İlçesi, Semerkant Mahallesi, 217 Ada, 1 Parsel üzerindeki binada yer alan mesken nitelikli 1 adet bağımsız bölümdür. Taşınmazın yakın çevresinde Bolu Belediyesi , bankalar , ağırlıklı olarak zemin katları ticari , normal katları konut tipinde binalar yer almaktadır. Bölgenin altyapısı bitmiş, ulaşım özel ve toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Taşınmazın bulunduğu kısım yapılaşmasını tamamlamış olup yeni yapılaşma sıklığı düşük seviyededir.
Not: 14.04.2014' li tarih y
apı kullanma izin belgesi bulunmaktadır. Taşınmaz üzerinde" Korunması gerekli taşınmaz kültür varlığı" şerhi bulunmaktadır. ( 28/07/2009 – 10203) ( Beyanın tüm bölge için konulduğu, bölgenin üçüncü derece sit alanı içerisinde kaldığı , yapılaşma izninin ve temel kazısının Ankara I Nolu Kültür Tabiat Koruma Kurulunun izni ile yapılacağı bilgisi alınmıştır.)