COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bolu Göynük Ceylanlı Köyünde 8.137 m2 Tarla

Bankadan 8137m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10591
Metre Kare 8137m2
Ada 186
Parsel 2
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CEYLANLI KÖYÜ, ADA186 PARSEL 2 GÖYNÜK / BOLU

Bolu Göynük Ceylanlı Köyünde 8.137 m2 Tarla

Uzman Görüşü

Ankara sınırında olan parselin alanın geniş alanlı ve az eğimli bir arazi yapısına sahip olması avantajlıdır.

Açıklama

Ulaşım: Bolu İli, Göynük İlçesi, Ceylanlı köyü hudutları içerisindeki Gavur Damı Mevkii 186 ada 2 nolu taşınmazdır. Taşınmaza ulaşmak için Bolu ili Mudurnu ilçesinden yaklaşık 30 km göynük istikameti boyunca ilerlenir dedeler ana arterler yoluna ulaşılır. Buradan güney istkametince Ceylanlır köyüne dönülür ve bu çakıl yoldan yaklaşık 10-15 km arası ilerlenir ve daha sonra ceylanlı köyü yakınında bulunan parsel taşınmaza ulaşılır. Çevresinde orman ve tarım arazileri bulunmaktadır. 

Özellikler:  186 ada 2 nolu taşınmazların kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz geometrik ve az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel sulu tarıma elverişli değildir. Orman manzaralı bir konumdadır. Parsel çevresinde çam ağaçları ve çalı türü ağaçlar mevcuttur. Çevresinde benzer özellikte tarım arazileri bulunmakta olup buğday ve yonca vs. tarımı yapılmaktadır. 

Not: Göynük Belediyesi'nde ve Bolu İl Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemelerde taşınmazların "Tarla" vasıflı olduğu bilgisi edinilmiş olup üzerinde herhangi bir yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi ve onaylı mimari projesi olmadığı bilgisi edinilmiştir. Mahallen yapılan incelemelerde taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmadığı tespit edilmiştir.