Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bolu Göynük Ceylanlı Köyünde 2.104 m2 Tarla

Bankadan 2104m2

Özellikler

Tapu no 10590
Ada 183
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

CEYLANLI KÖYÜ, ADA 183 PARSEL 12 GÖYNÜK / BOLU

Bolu Göynük Ceylanlı Köyünde 2.104 m2 Tarla

Uzman Görüşü

Ankara sınırında olan m2 fiyatı bölgeye göre uygundur.

Açıklama

Ulaşım: Bolu İli, Göynük İlçesi, Ceylanlı köyü hudutları içerisindeki Kargovan Mevkii 183 ada 12 nolu taşınmazdır. Taşınmaza ulaşmak için Bolu ili Mudurnu ilçesinden yaklaşık 30 km göynük istikameti boyunca ilerlenir dedeler ana arterler yoluna ulaşılır. Buradan güney istkametince Ceylanlır köyüne dönülür ve bu çakıl yoldan yaklaşık 10-15 km arası ilerlenir ve daha sonra ceylanlı köyü yakınında bulunan parsel taşınmaza ulaşılır. Çevresinde orman ve tarım arazileri bulunmaktadır. 

Özellikler: 183 ada 12 nolu parsel taşınmaz geometrik ve az eğimli bir arazi yapısına sahiptir. Parsel sulu tarıma elverişli değildir. Orman manzaralı bir konumdadır. Parsel çevresinde çam ağaçları ve çalı türü ağaçlar mevcuttur. Taşınmazların kadastro paftasında yolu bulunmaktadır. Çevresinde benzer özellikte tarım arazileri bulunmakta olup buğday ve yonca vs. tarımı yapılmaktadır. 

Not: Göynük Belediyesi'nde ve Bolu İl Kadastro Müdürlüğünde yapılan incelemelerde taşınmazların "Tarla" vasıflı olduğu bilgisi edinilmiş olup üzerinde herhangi bir yapı ruhsatı, yapı kullanma izin belgesi ve onaylı mimari projesi olmadığı bilgisi edinilmiştir. Mahallen yapılan incelemelerde taşınmazın üzerinde herhangi bir yapı bulunmadığı tespit edilmiştir.