COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bitlis Tatvan Tuğ Mahallesinde 17 m2 Dükkan

Bankadan 17m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 12554
Metre Kare 17m2
Ada 395
Parsel 10
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Bina Yaşı 10
Isıtma Sistemi Merkezi
Kat Sayısı 5
Bağımsız Bölüm A Blok 3
Bulunduğu Kat 0

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Tuğ Mahallesi,Pınarbaşı Caddesi,No:28/B TATVAN/BİTLİS

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir işlemlerinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Kredi kullanarak satın alacağınız gayrimenkul için tapu devir işlemlerinde satıcı kurumuma ödeme yapılırken mutlaka bloke çek ile yapılması gerekmektedir. Kredi kullanacağınız banka şubesindeki yetkili personeline bloke çek ile işlem yapılacağını dair teyid alarak işlemlere başlatmanız gerekmektedir.

Açıklama

Pınarbaşı Caddesi üzerinde, ulaşımı kolay, 17.00 m2 DÜKKAN 
Özellikler: 3 nolu taşınmaz kat irtifakına esas mimari projesine göre 17 m2 kullanım alanına sahip olup bina girişine göre orta arka cephededir. Taşınmazın dış kapısı alüminyum doğramadır. Taşınmazın iç hacmi mimari projesi esas alınmak suretiyle taşınmazın konum tespiti yapılabilmiştir.
Taşınmazın konumlu bulunduğu bina, bodrum+ zemin + 5 normal katlı olarak,ayrık nizamda,betonarme yapı tarzında inşa edilmiştir. Parsel üzerinde A ve B blokları bulunmaktadır.Taşınmaz A blokta yer almaktadır. A blok parselin doğusunda konumludur. Onaylı mimari projesine göre bodrum katta otopark ve 1 adet depo,zemin katta bina girişi,7 adet dükkan ve 2 adet mesken,5 normal katın her birinde 3 er adet olmak üzere toplamda 25 adet bağımsız bölümden oluşmaktadır. Bina giriş kapısı ferforje demir kapı,bina giriş holü,merdiven ve sahanlık mermer plak kaplı duvarlar plastik boyalıdır.Bina dış cephesi akrilik esaslı dış cephe boyasıdır. Binada asansör bulunmaktadır.Bina girişi kuzeybatı cepheden ve zemin kat seviyesinden sağlanmaktadır. 
Ulaşım: Taşınmaz Bitlis İli, Tatvan ilçesi, Tuğ Mahallesi, Pınarbaşı Caddesi , No: 28/B(UAVT NO: 5010889243 )posta adresinde konumlu dükkandır.Taşınmazın yer aldığı binanın dış kapı numarası 20' dir. Taşınmaz bölgenin ana arterlerinden Bitlis Tatvan kara yolu üzerinde yer alan Cumhuriyet Caddesi üzerinde Bitlis istikametine doğru giderken İbadullah Camiyi geçtikten sonra soldaki Pınarbaşı Caddesine girerek 200 metre geçtikten sonra sağdadır.Bölge mesken ve cari fonksiyonlu gelişmekte olan bir bölgedir. Bölgede altyapı ve ulaşım sorunsuzdur. Taşınmazın yakın çevresinde blok nizamda yapılmış zemin katı dükkan, normal katları mesken olan 5­-7 katlı apartmanlar, okul, park, cami ve insanların gündelik ihtiyaçlarını karşılayabilecekleri sosyal alanlar bulunmaktadır.
Not: Taşınmazın 28/09/2009 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır.