12 Taksit İmkanıyla Gayrimenkulde Ödeme Kolaylığı Tapu.com'da! Detaylı Bilgi İçin Hemen Tıklayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bingöl Genç Cumhuriyet Mahallesi'nde 132 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15298
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
132m2
Ada:
218
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
25/10/2013
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz

Adres

CUMHURİYET Mah.101 Sokak.No: 25/8 GENÇ / BİNGÖL

Uzman Görüşü

Yakınında ilkokul, lise, hastane, park gibi sosyal donatı alanlarının bulunması ve geniş kullanım alanına sahip olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, 8 b.b. nolu mesken, 3.normal katta yer almakta olup bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ önde,arkada ve yan , merdivenlerden çıkınca sağdaki meskendir. 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre, hol, ve 2 balkon şeklinde planlanmış olup 132 m2 dir. Onaylı mimari projede ve mahallinde bina girişinin zemin kattan verildiği tespit edilmiştir. Mesken giriş kapısı ve iç kapıları panel doğrama olup pencereleri ile balkon kapısı pvc doğramadır. Zemini wc-lv ve banyolarda seramik kaplı olup diğer hacimlerde laminant parke kaplıdır. Duvarlar wc-lv da ve banyolarda tavana kadar seramik kaplı olup diğer yerlerde alçı üzeri saten boyalıdır. Mutfakta dolap ve tezgahı antrede vestiyeri mevcuttur. Taşınmaz merkezi kalorifer ısıtma sistemine sahiptir.

Mahallinde yapılan incelemelerde binanın çatı katının yapılmadığı görülmüştür. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör yoktur. 

Ulaşım: Taşınmaz Bingöl İli, Genç İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 101. sokak, Bina No:25 Kat::3 Daire No:8 adresinde bulunmaktadır. Ulaşım için İl merkezi kabul edilen Bingöl caddesi kavşağından doğu istikamette Cumhuriyet üzerinde ilerledikten sonra sola dönüp 101. sokak üzerinde 80 metre ilerleyince taşınmaza ulaşılır. Ana taşınmaz ilçe merkezinin doğu kesiminde konumlu olup ilçe merkezi kabul edilen Çarşı merkezine kuş uçuşu 810 m mesafededir. Yaya ulaşım zor olup ihtiyaç halinde yakınından geçen özel halk otobüsleri ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Eski Cami ve boş arsalar yer almaktadır. Taşınmaza ulaşımı sağlayan yollar asfalt olup, bölgede elektrik, su, doğalgaz ve kanalizasyon altyapısı mevcuttur. Belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 25/10/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 18. madde kapsamında imar düzenlemesine alınmıştır, hali hazırdaki yapıyı etkilemez. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkulle ilgili merak ettiğiniz tüm sorular için uzman destek ekibimizle iletişime geçebilirsiniz. Sayfa içerisinde yer alan “Sizi Arayalım” formunu doldurduğunuz takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlar. Dilerseniz 0850 532 82 78 nolu telefonu arayarak ekibimizle görüşme gerçekleştirebilirsiniz.

Sitemize üye olarak ilgilendiğiniz tapuları favorinize ekleyebilirsiniz. Favorilere eklediğiniz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail yoluyla iletilir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için “Sizi Arayalım” formunu doldurmanız gerekmektedir. Çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayarak uygun tarihler için randevunuzu oluşturur.

Üye girişi yaptıktan sonra ilgilendiğiniz gayrimenkulün sayfasında yer alan “Teklif Ver” ya da “Pazarlığa Başla” butonuna tıkladığınızda teklif verme sayfasına yönlendirilirsiniz. Bu sayfada teklifinizi girin, son olarak “Teklifi Gönder” butonuna tıklayın. Verdiğiniz teklif satıcı tarafından değerlendirilerek onaylanır ya da reddedilir. Satıcının dönüşü tarafınıza bildirilir.

Tapu.com ciddi alıcılar ile satıcıları bir araya getirmek amacıyla teklif verme sürecinde “Hizmet Bedeli” ödemesi talep eder. Ödeme ekranından kredi kartı, banka kartı bilgilerinizi girerek veya EFT ile hizmet bedelinizi ödeyerek teklifinizi verebilirsiniz.

Teklif verildikten sonra, teklif tapu.com üzerinden satıcıya iletilir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Bu evraklarla birlikte tapu dairesine gidilerek tapu devir işlemleri gerçekleştirilir. Devir sürecinin her adımında tapu.com yetkilisi size yardımcı olmak üzere hazır bulunur. Satıcı teklifinizi reddederse teklif sürecinde ödediğiniz hizmet bedeli tarafınıza aide edilir. Dilerseniz aide gerçekleşene dek yeniden teklif verebilirsiniz.

Teklifiniz onayladığı takdirde ödemeyi tapu devri sırasında direkt satıcıya ödersiniz. Tapu.com hizmet bedeli dışında herhangi bir ödeme sürecine dahil olmaz.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Tapu.com'da yayınlanan mülklerle ilgili tüm bilgiler ekspertiz raporuna dayanmaktadır. Ekspertiz raporu, gayrimenkulün gerçek değerini belirlemek için yetkili kişi ya da kurumlar aracılığıyla hazırlanan analizdir. Ekspertiz raporu sonucunda tapu kayıtlarıyla ilgili bilgileri (şerh, ipotek, haciz, vb.), iskan durumunu, bina yaşını, metrekaresini, konumunu ve evin piyasa değerini öğrenmek mümkündür.