Birbirinden Yeni ve Merkezi Konumlu Mülkleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bingöl Genç Cumhuriyet Mahallesi'nde 132 m2 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2

Özellikler

Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
15298
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
132m2
Ada:
218
Parsel:
16
Tapu Tipi:
Kat İrtifaklı
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Merkezi
Bina Yaşı:
8
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
3
Ruhsat Tarihi:
25/10/2013
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
3
Bağımsız Bölüm:
8

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

CUMHURİYET Mah.101 Sokak.No: 25/8 GENÇ / BİNGÖL

Uzman Görüşü

Yakınında ilkokul, lise, hastane, park gibi sosyal donatı alanlarının bulunması ve geniş kullanım alanına sahip olması taşınmazın avantajlarıdır.

Açıklama

Özellik: Taşınmaz, 8 b.b. nolu mesken, 3.normal katta yer almakta olup bina girişine yüzümüzü dönerek baktığımızda sağ önde,arkada ve yan , merdivenlerden çıkınca sağdaki meskendir. 3 oda, mutfak, banyo, wc, antre, hol, ve 2 balkon şeklinde planlanmış olup 132 m2 dir. Onaylı mimari projede ve mahallinde bina girişinin zemin kattan verildiği tespit edilmiştir. Mesken giriş kapısı ve iç kapıları panel doğrama olup pencereleri ile balkon kapısı pvc doğramadır. Zemini wc-lv ve banyolarda seramik kaplı olup diğer hacimlerde laminant parke kaplıdır. Duvarlar wc-lv da ve banyolarda tavana kadar seramik kaplı olup diğer yerlerde alçı üzeri saten boyalıdır. Mutfakta dolap ve tezgahı antrede vestiyeri mevcuttur. Taşınmaz merkezi kalorifer ısıtma sistemine sahiptir.

Mahallinde yapılan incelemelerde binanın çatı katının yapılmadığı görülmüştür. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Binada asansör yoktur. 

Ulaşım: Taşınmaz Bingöl İli, Genç İlçesi, Cumhuriyet Mahallesi, 101. sokak, Bina No:25 Kat::3 Daire No:8 adresinde bulunmaktadır. Ulaşım için İl merkezi kabul edilen Bingöl caddesi kavşağından doğu istikamette Cumhuriyet üzerinde ilerledikten sonra sola dönüp 101. sokak üzerinde 80 metre ilerleyince taşınmaza ulaşılır. Ana taşınmaz ilçe merkezinin doğu kesiminde konumlu olup ilçe merkezi kabul edilen Çarşı merkezine kuş uçuşu 810 m mesafededir. Yaya ulaşım zor olup ihtiyaç halinde yakınından geçen özel halk otobüsleri ve özel araçlarla ulaşım sağlanabilmektedir. Yakın çevresinde Eski Cami ve boş arsalar yer almaktadır. Taşınmaza ulaşımı sağlayan yollar asfalt olup, bölgede elektrik, su, doğalgaz ve kanalizasyon altyapısı mevcuttur. Belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır.

Not: 25/10/2013 tarihli yapı ruhsatı bulunmaktadır. 18. madde kapsamında imar düzenlemesine alınmıştır, hali hazırdaki yapıyı etkilemez. Taşınmazın tadilata ihtiyacı vardır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.