1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Yenipazar Yumaklı Mahallesi'nde 143 m2 Tarla

Sahibinden 143m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17309
Metre Kare 143m2
Ada 111
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yumaklı Köyü Teyran Altı Mevkii 111 ada 12 parsel Yenipazar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 111 ada 12 parselde yer alan taşınmaz 143,18 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Yenipazar ilçesi , Yumaklı köyü 111 ada , 12 parsel de bulunan tarla asfalt cephelidir. ana yoldan köye inen köy yoluna cephelidir. üçgen şeklindedir. Düz taban arazidir. Üzerinde herhangi bir ürün yoktur. Boş tarladır. Elektrik , su sorunu yoktur , Ulaşım vasıta ve araç ile sağlanmaktadır. İlçe merkezine yaklaşık 8 km civarı yakınlıktadır. 

Ulaşım: Yumaklı Köyü Teyran Altı Mevkii 111 ada 12 parsel Yenipazar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 8 km ve şehir merkezine 38 km mesafededir.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.