1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Yenipazar Esenköy Mahallesi'nde 206 m2 Bahçe

Sahibinden 206m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17308
Metre Kare 206m2
Ada 219
Parsel 8
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Esenköy Köyü Teyran Pınarı Mevkii 219 ada 8 parsel Yenipazar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 219 ada 8 parselde yer alan taşınmaz 206,51 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. Bilecik ili , Yenipazar ilçesi , Esenköy köyünde 219 ada 8 parsel de bulunan bahçe köyün çıkışında yer almaktadır. Araç ile gidilebilmektedir. Bahçenin içerisinde maddi değeri olan yaşına göre muhtelif kavak ağaçları bulunmaktadır. Su sorunu yoktur , Elektrik yakındır alınabilir. Ana yola yakınlığı nedeni ile yatırımlık güzel bir bahçedir. 

Ulaşım: Esenköy Köyü Pınarı Mevkii 219 ada 8 parsel Yenipazar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 38 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.