COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Yakacık Mahallesi'nde 6588 m2 Tarla

Bankadan 6588m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 15314
Metre Kare 6588m2
Ada 118
Parsel 132
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yakacık Köyü, Devetaşı Mevkii, 118 ada 132 Parsel Söğüt/ BİLECİK

Açıklama

Özellikler: 118 ada 132 parsel numaralı, ''Tarla'' vasıflı 6588.62 m² alanlı arazi olup yamuk geometrik şekle, az eğimli arazi yapısına sahiptir. Parsel doğu, batı, kuzey ve güney yönlerde komşu parsellerle cephelidir. Parsel üzerinde yaklaşık 500 m2 plastik sera bulunmaktadır. Parsel çevresi ihata edilmemiştir. Parselin batı ucunda yaklaşık 500 m2 plastik sera bulunmaktadır. Bölge tarım amaçlı geliştirme göstermektedir. Taşınmazın yakın konumunda genel olarak boş tarım arazileri, seralar ve 1-2 katlı köy evleri bulunmaktadır. Taşınmazın konumlu olduğu mevkide, yakın çevresinde benzer nitelikli tarım arazileri, 1-2 katlı müsakil konut amaçlı yapılar konumlanmaktadır. Gayrimenkul, Söğüt ilçe merkezine kuş uçuşu olarak yaklaşık 15 km mesafede konumlanmaktadır. Bölgede yapılaşma oranı düşüktür.

Ulaşım: Taşınmaz, Bilecik ili, Söğüt ilçesi, Yakacık Köyü sınırları içinde, Devetaşı Mevkiinde konumlu, 118 ada 132 parsel numaralı, 6.588,62 m² alanlı tarla vasıflı taşınmazdır. Taşınmaza ulaşım için Bilecik Eskişehir Yolu üzerinde Eskişehir istikametinde ilerlerken sola İnhisar Söğüt yoluna dönülerek yaklaşık 22 km ilerlendikten sonra sağa İnhisar ilçesi yönüne dönülür. Yaklaşık 6 km ilerledikten sonra konu taşınmaz sol kolda yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.