Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Söğüt Tuzaklı Köyünde 4753 m2 Tarla

Bankadan 4753m2

Özellikler

Tapu no 10912
Ada 0
Parsel 3406
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Tuzaklı köyü, Gemağzı Mevkii, 3406 parsel

Açıklama

Özellikler:  4.753,00 m² yüzölçümlü, 3406 parsel numaralı bahçe vasıflı taşınmazdır. Taşınmaz plansız alanlarda yer almaktadır. En yakın imar planı sınırına mesafesi; 10 km mesafededir. (Söğüt İlçesi) Parselin yer aldığı bölge, sera yapılmaya uygun, dört mevsim ekim - dikim yapılabilen verimli toprak yapısına sahiptir. Üzerinde herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Parselin güneybatı yönünden kadastral yola cephesi bulunmaktadır(27 metre). Koruma alanı içerisinde kalmamaktadır. Parselin sınırlarını yerinde belirleyici herhangi bir unsur (tel, çit vb) bulunmamakta olup sınırları sürüm şekline bağlı, doğal olarak belirginleşmiştir. 
Ulaşım: Söğüt Belediyesi önünden doğu yönünde 1800 m ilerlenir ve solda Sırhoca Köyü yoluna sapılır. Yaklaşık 3800 m sonra solda Borcak 
Yoluna sapılır. Yaklaşık 10 km ilerlenerek Hamitabat köyünden geçilir ve 4000 m sonunda Tuzaklı köyüne ulaşılır. Parsel Köy merkezinin yaklaşık 2,1 km güneybatısında konumlanmaktadır. Tuzaklı Köyü Söğüt İlçesine yaklaşık 22 km , Bilecik iline 33 km mesafede yer almaktadır. Bölgenin geçim kaynağı tarım, sera ve hayvancılık ile sağlanmaktadır. Taşınmaza ulaşım özel araç ile sağlanmaktadır. Bölgede Sakarya nehri bulunması sebebiyle sulu tarım ve seracılık yapılmaktadır.

Not: Taşınmazın yan parseli sitemizde 10913 ilan no ile satılıktır.