Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Söğüt Tuzaklı Köyünde 2.725 m2 Tarla

Bankadan 2725m2

Özellikler

Tapu no 10593
Ada 0
Parsel 425
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bilecik ili, Söğüt ilçesi, Tuzaklı Köyü Bozyaka Mevkii 425 Parseldir.

Açıklama

Ulaşım:  Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Tuzaklı Köyü, 425 Parsel Bozyaka Mevkii Parseldir. Taşınmaza özel araçla ulaşım için; ilçe ana arterlerinden Ertuğrulgazi caddesi üzerinden Bilecik il merkezi istikametinde ilerlenirken ilçe merkezinden yaklaşık 6 km ilerledikten sonra sağ kola ayrılan, Küre köyü, Hamitabat Köyü ve Tuzaklı köy yolu ayrımından sapılarak yaklaşık 10 km ilerledikten sonra sol kola ayrılan Tuzaklı köy yoluna sapılarak yaklaşık 6 km ilerledikten sonra köy merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Özellikler: Konusu geçen taşınmaz az eğimli bir topografik bir yapıya sahiptir. Söz konusu parsel numaralı taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Parsel yamuğa benzer geometrik şekillidir. Parsel ve çevresinde yer altı su kaynaklarından faydalanılarak sulu tarım yapılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir tarımsal faaliyet gerçekleştirilmemektedir.

Not:  Söğüt Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan bilgiye göre  taşınmaz mücavir alan ve imar planı dışında kalmaktadırlar. 1/25.000 lik, Söğüt Çevre Düzeni Planı, "Kırsal Yerleşim Alanı" nda yer almakta oldukları bilgisi edinilmiştir.