COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Tuzaklı Köyünde 1.950 m2 Tarla

Bankadan 1950m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10594
Metre Kare 1950m2
Ada 0
Parsel 942
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bilecik ili, Söğüt ilçesi, Tuzaklı Köyü Topraklık Mevkii 942 Parseldir.

Bilecik Söğüt Tuzaklı Köyünde 1.950 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım: Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Tuzaklı Köyü, 942 Parsel Topraklı Mevkii Parseldir. Taşınmaza özel araçla ulaşım için; ilçe ana arterlerinden Ertuğrulgazi caddesi üzerinden Bilecik il merkezi istikametinde ilerlenirken ilçe merkezinden yaklaşık 6 km ilerledikten sonra sağ kola ayrılan, Küre köyü, Hamitabat Köyü ve Tuzaklı köy yolu ayrımından sapılarak yaklaşık 10 km ilerledikten sonra sol kola ayrılan Tuzaklı köy yoluna sapılarak yaklaşık 6 km ilerledikten sonra köy merkezine ulaşım sağlanmaktadır.

Özellikler: Konusu geçen taşınmaz az eğimli bir topografik bir yapıya sahiptir. Söz konusu parsel numaralı taşınmazın kadastral yola cephesi yoktur. Parsel yamuğa benzer geometrik şekillidir. Parsel üzerinde fasulye ve marul ekili durumdadır.  Parsel üzerinde herhangi bir tarımsal faaliyet gerçekleştirilmemektedir.

Not: Söğüt Belediyesi İmar Müdürlüğünden alınan bilgiye göre taşınmaz mücavir alan ve imar planı dışında kalmaktadırlar. 1/25.000 lik, Söğüt Çevre Düzeni Planı, "Kırsal Yerleşim Alanı" nda yer almakta oldukları bilgisi edinilmiştir.