COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Orta Mahallesinde 145 m2 4+1 Daire

Bankadan 4 + 1 145m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 11007
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 145m2
Ada 74
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 33
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Orta Mh, İstiklal Cd, No:44 K:3 D:3

Açıklama

Özellikler: 3. katta konumlu 3 bağımsız bölüm numaralı mesken, bina girişine göre ön ve arka tarafta konumlanmakta olup, kuzeydoğu ­güneybatı cephelidir. 145 m2 brüt kullanım alanına sahip olan daire projesine göre antre, koridor, wc, banyo, salon, 4 oda, 2 balkon ve mutfak hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın içerisine girilemediğinden iç tefrişat hakkında bilgi edinilememiştir. 
Taşınmazın yer aldığı bina 338 m2 yüzölçümlü 74 ada 17 parsel üzerinde bitişik nizam ve betonarme 
karkas tarzda inşa edilmiştir. Taşınmazın bulunduğu bina bodrum kat + zemin kat + asma kat + 4 normal kat olmak üzere toplam 6 kattan oluşmaktadır. Projesine göre bodrum katında, depo ve kömürlükler, zemin katında bina girişi ve asma katlı dükkan, asma katında, 2 büro, 1, 2 ve 3. normal katın her birinde 1 adet mesken, 4. normal katında ise 1 adet mesken ve teras yer almaktadır. Ana taşınmazda 2 dükkan, 4 mesken olmak üzere 6 adet bağımsız bölüm mevcuttur. Bina girişi projesine uygun olarak kuzeydoğu cepheden ve zemin kattan sağlanmaktadır. Binanın dış cephesi, dış cephe boyası ile kaplıdır. Binanın giriş kapısı demir doğrama olup camlıdır. Binada asansör bulunmamaktadır. 

Ulaşım: Bölgenin ana arterlerinden İnönü Caddesi üzerinde doğu istikamette ilerlerken İstiklal Caddesi ayrımından sola dönülür. Taşınmaz İstiklal Caddesi üzerinde ~55 metre ilerlendikten sonra sol tarafta koordinatlarında konumludur. Taşınmaz ekonomik açıdan orta gelir seviyesine sahip kesimlerce tercih edilen bitişik nizamda inşa edilmiş, 4-­5 katlı binaların yer aldığı bölgede konumludur. Yakın çevresinde Çelebi Sultan Mehmet Camii ve Söğüt Belediyesi bulunmaktadır. Bölgenin alt yapısı tamamlanmıştır. Taşınmazın bulunduğu bölgeye ulaşım şehir içi toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile sağlanabilmekte olup ulaşımı rahattır.
Not: 27/08/1990 tarihli yapı kullanım izni mevcuttur.