Tapu.com’da ara

Uygun fiyatlı gayrimenkullerin arasından hayalinizdeki tapuyu bulun.

Bilecik Söğüt Küre Köyünde 3000 m2 Tarla

Bankadan 3000m2

Özellikler

Tapu no 10739
Ada 0
Parsel 2290
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Küre Köyü Karakuz Mevkii 2290 Parsel Söğüt / BİLECİK

Bilecik Söğüt Küre Köyünde 3000 m2 Tarla

Uzman Görüşü

Söğüt ilçesi son dönemde satış hızının yüksek olduğu bölgedir. Tarlanın dikdörtgen formda olması avantajdır.

Açıklama

Ulaşım: Söğüt ilçe merkezinden Bilecik istikametinde yaklaşık 8 km devam edilir. Sağ kol üzerinde yer alan Küre köyü yoluna girilip bu yol istikametinde yaklaşık 3,2 km sonra taşınmazın bulunduğu Küre köyüne ulaşım sağlanmaktadır. Taşınmaza özel araçlar ve traktörler ile ulaşım sağlanmaktadır. Parsel Küre köyünün kuş uçuşu 2,8 km Güney-batısında yer almaktadır. Gayrimenkulün sınırları içerisinde tescillenmiş olan Küre Köyü, halihazırda, kırsal niteliğini korumaktadır. KÖYDES Projesi sayesinde yol, su ve altyapı hizmetlerini aldığı görülen köy nüfusu incelendiğinde, yaklaşık 30 yıllık geçmişten bu güne giderek dışa göç verdiği görülmektedir. Bu dışa göç, kent yerleşimlerinin cazip hale gelmesiyle giderek artmaktadır. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmektedir. Gayrimenkulün çevresi, yerel halktan yatırım ve tarım amaçlı talep görmekte iken, yakın zamanda il merkezi nüfusunun, hafta sonu bahçeleri ve evleri olarak tercih etmektedir. 
Özellikler: 2290 Parsel dörtgene yakın bir şekle sahip olup eğimli bir yapıya sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölgede kiraz, üzüm ekimi revaçta olup çevrede yer alan tarlaların bir kısmı üzüm, kiraz bir kısmında yonca, arpa, 
buğday ekilmektedir. 2290 parsel üzerinde ekim dikim yapılmamakta olup kıraç bir yapıya sahiptir. Parselde arazi tesviyesi kuyu, çevre çiti ve benzeri herhangi bir unsur tespit edilmemiştir. Parselin kadastro yol cepheleri bulunmamaktadır. Bölgede kuru tarım yapılmaktadır. Parsel üzerinde herhangi bir sulama sistemi bulunmamaktadır. Taşınmaz üzerinde yapı bulunmamaktadır.