0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesi'nde 3+1 132 m2 Daire

Bankadan 3 + 1 132m2 Tahliye Edilmemiş

Özellikler

Tahliye Durumu:
Tahliye Edilmemiş
Satıcı:
Bankadan
Tapu no:
17117
Oda Sayısı:
3 + 1
Metre Kare:
132m2
Ada:
0
Parsel:
3378
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Diğer
Bina Yaşı:
24
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
2
Taşınmazın Bulunduğu Kat:
2
Bağımsız Bölüm:
3

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 2
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Çaltı/Şen Mah. Atatürk Cad. No:96/3 Söğüt/Bilecik

Uzman Görüşü

Taşınmaza ulaşımın kolay olması, belediye hizmetlerinden tam istifade edilmesi, günlük ihtiyaçların yakın çevredeki mahalle ölçeğindeki marketlerden ve ticari işletmelerden sağlanabilmesi avantajlardır.

Açıklama

Özellikler: 3 no lu bağımsız bölüm binanın 2 normal katında konumludur. Mimari projesine göre taşınmaz 132m2 kullanım alanı, antre, salon, mutfak, 3 adet oda, banyo, wc ve 2 adet balkon mahallerinden oluşmaktadır. 

1.009,00 yüzölçümlü arsa üzerinde yer alan ana gayrimenkul ayrık nizamda BAK tarzında 2 bodrum+zemin+2 normal kat seklinde inşa edilmiştir. Taşınmazın 2.bodrum katında; ortak alan ve 3 adet kömürlük, 1.bodrum katında; ortak alan ve 3 adet kiler, zemin ve 2 normal katın her birinde; 1 er adet mesken olmak üzere binada toplam 3 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya binanın kuzeybatı cephesinden zemin kat seviyesinden giriş yapılmaktadır. Binanın dış cephesi dış cephe boyadır. Binanın dış kapısı ve merdiven korkuluklar demir doğramadır. Taşınmaz topografik olarak hafif eğimli bir arazide konumlu olup jeolojik açıdan 1. derece deprem bölgesinde yer almaktadır.

Ulaşım: Bilecik ili, Söğüt İlçesin, Çaltı Şen Mahallesi, Atatürk Caddesi, No 96/3 açık adresinde yer almaktadır. Taşınmazın Çalı Yeni Caminin yaklaşık kuş uçumu 250m kuzeydoğusunda yer almaktadır. Kom taşınmazın yakın çevresinde; genellikle 2-3 katlı binalardan oluşan köy yerleşimi bulunmaktadır. Bölgede orta ve alt gelir grubuna sahip aileler ikamet etmektedir. Bölge sakinleri günlük ihtiyaçlarını yakın çevredeki mahalle ölçeğindeki marketlerden ve ticari işletmelerden sağlayabilmektedir. Taşınmaza ulaşım Toplu taşıma araçları ile sağlanabilmektedir. Bölgede alt yapı çalışmaları kısmen yeterlidir. Taşınmazın belediye hizmetlerinden istifadesi tamdır. 
Not: Taşınmazın iç özellikleri bilinmemektedir. Alıcı mevcut haliyle satın almayı kabul eder.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.