COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesinde 2932 m2 Sera

Bankadan 2932m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9443
Metre Kare 2932m2
Ada 103
Parsel 131
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Çaltı/Şen Mahallesi, Pelikbükü Mevkii, 103 ada 131 parsel, Söğüt/BİLECİK

Bilecik Söğüt Çaltı/Şen Mahallesinde 2932 m2 Sera

Açıklama

Ulaşım: Çaltı Köyü Bilecik iline 38 km, Söğüt ilçesine 10 km uzaklıktadır. Köyün iklimi, Akdeniz iklimi etki alanı içerisindedir. Köyün ekonomisi tarım seracılık ve hayvancılığa dayalıdır. Kuzeyinde Sakarya Nehri, kuzeybatıda Hamitabat Köyü, batıda Borcak Köyü, kuzeydoğusunda Yakacık Köyü, güneyinde Dudaş Köyü ile birlikte güneybatıda Söğüt İlçesi ile sınırlandırılmıştır. Köyde ilköğretim okulu vardır. Köyün hem içme suyu şebekesi hem kanalizasyon şebekesi vardır. PTT şubesi ve PTT acentesi yoktur. Sağlık ocağı ve sağlık evi vardır. Köye ulaşımı sağlayan yol asfalt olup köyde elektrik ve sabit telefon vardır.
Özellikler: Taşınmaz Pelikbükü Mevkii 103 ada 131 parsel, 2932.09 m2 
yüzölçümüne sahip olan tarladır. Kuş uçuşu olmak üzere köy merkezinin yaklaşık 5200 m kuzeyinde yer almaktadır. Jeolojik olarak 2.derece deprem kuşağında yer alan taşınmaz, geometrik olarak çokgen formdadır. Topoğrafik olarak eğimsiz arazi yapısına sahiptir. 3 cephesi kadastral parseller ile çevrili olup, doğusundan Sakarya Nehrine 22 m cephesi bulunmaktadır. Tarla sınırları zeminde işaretli değildir. Değerleme tarihi itibari ile parsel üzerinde herhangi bir

yapı bulunmamaktadır. Tarla üzerinde basit sera bulunmakta olup, ekili dikili bir ürün yoktur. Taşınmaz nehir üzerinden sulanabilmektedir. Parsel sınırlarını belirleyici bir unsur bulunmamakta olup, yer tespiti bölgesel olarak yapılabilmiştir.