COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Söğüt Akçasu Köyünde 3.284 m2 Tarla

Bankadan 3284m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 10719
Metre Kare 3284m2
Ada 109
Parsel 39
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevki, 109 ada 39 parsel, Söğüt / BİLECİK

Önemli Bilgilendirme

Taşınmazın sulama imkanı olması ve eğimsiz yapısından dolayı tarımsal faaliyete uygundur.

Açıklama

Ulaşım:  Söz konusu taşınmaz Bilecik ili, Söğüt ilçesi, Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevkii, 109 ada 39 no'lu parseldir. Taşınmazın yer aldığı bölgeye, İnhisar İlçesi ile Söğüt İlçesi'ni birbirine bağlayan asfalt yol üzerinde, Söğüt yönüne doğru ilerlerken, 8. km de sağ kolda Yakacık köy yoluna sapılır, Yakacık Köyünün kuzey kısmında yaklaşık 600 m. kuş uçuşu mesafe de konu taşınmaz yer almaktadır. İnhisar İlçesine yaklaşık 8 km, Söğüt İlçesine 21 km.,Yakacık köyüne 500 m., Bağlı olduğu Akçasu Köyüne 1 km. mesafe uzaklıkta konumludur. Ulaşım imkanları özel araçlar ile sağlanmaktadır.

Özellikler: Bahçe vasıflı taşınmaz 3.284,84 m2 alanlıdır. almaktadır. Geometrik olarak Dikdörtgen bir yapıya sahiptir. Topoğrafik olarak ise parselin büyük bir kısmı düz bir arazi üzerinde yer almakta fakat kuzey kısmında bir bölümü oldukça eğimli sayılabilecek bir konumda yer almaktadır. Mevcut durumda parsel üzerinde ekili herhangi bir mahsul bulunmamaktadır. Parsel içerisinde su kuyusu bulunmamakta olup sulama imkanı bulunmaktadır. Asfalt yola yaklaşık 600 m mesafe uzaklıktadır ve tüm cephelerinde komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel üzerinde ekili ürün bulunmamaktadır. Parsel sınırları yerinde işaretli olmayıp, yerinde ölçüm gerektirmektedir. Ana taşınmazın sulaması Sakarya Nehrinden gelen boru hatları ile sağlanmaktadır. Yerinde yapılan incelemelerden, taşınmazın yer aldığı çevrede bulunan parsellerde genellikle Domates, Biber, Marul Roka vs tarzı ürünler ekildiği görülmektedir. Ayrıca bölgede seracılık yapıldığı da görülmüştür.

Not:  Söğüt Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasından yapılmıştır. Bilecik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile yapılan görüşmede 10.03.2014 tarihinde ile onaylanan 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında " Sakarya Vadisi Tarım Alanı' nda kaldığı bilgisi alınmıştır.