Tapu.com’da ara

Bankaların uygun fiyatlı gayrimenkulleri arasından aradığınız gayrimenkulü bulun.

Bilecik Söğüt Akçasu Köyünde 3.275 m2 Tarla

Bankadan 3275m2

Özellikler

Tapu no 10719
Ada 109
Parsel 39
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevki, 109 ada 39 parsel, Söğüt / BİLECİK

Açıklama

Ulaşım:  Bilecik İli, Söğüt İlçesi, Akçasu Köyü, Değirmenaltı Mevki , 109 ada 39 parselde konumludur. Tarif olarak Yakacık Köyü meydanından Akçasu Köyü yönünde yaklaşık 750 metre ilerledikten sonra sağa ayrılan tali yol üzerindeyaklaşık 500 metre ilerde sağ tarafta konumludur.Köyün başlıca geçim kaynağı tarımdır. Geniş ve verimli arazilere sahip olan köyün topraklarının büyük bir bölümünde sulanabilir tarım yapılmaktadır.

Özellikler: Bahçe vasıflı taşınmaz 3.275,00 m2 alanlıdır. Parsel eğimsiz yapıya sahip olup, girintili çıkıntılı yamuk şeklindedir. Parsel kadastral yola cepheli olmayıp, tüm cephelerinde komşu parseller ile sınırlıdır. Parsel üzerinde ekili ürün bulunmamaktadır. Parsel sınırları yerinde işaretli olmayıp, yerinde ölçüm gerektirmektedir. Ana taşınmazın sulaması Sakarya Nehrinden gelen boru hatları ile sağlanmaktadır. 

Not:  Söğüt Kadastro Müdürlüğünde incelenen paftasından yapılmıştır. Bilecik Çevre ve Şehircilik Müdürlüğü ile yapılan görüşmede 10.03.2014 tarihinde ile onaylanan 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planında " Sakarya Vadisi Tarım Alanı' nda kaldığı bilgisi alınmıştır.