Bilecik Osmaneli Borcak Köyünde 8195 m2 Tarla

Bankadan 8195m2 Tahliye Edilmemiş i

Özellikler

Tahliye Durumu Tahliye Edilmemiş i
Satıcı Bankadan
Tapu no 8783
Metre Kare 8195m2
Pafta H24A13D
Ada 102
Parsel 51
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bilecik İli, Osmaneli İlçesi, Borcak Köyü, Karapınar Mevkii 102 ada 51 parsel

Bilecik Osmaneli Borcak Köyünde 8195 m2 Tarla

Açıklama

Ulaşım : Konu gayrimenkul, Bilecik İli, Osmaneli İlçesi hudutları içinde; Borcak Köyü, Karapınar Mevkii, 102 Ada 51 parsellerde konumlu Tarla

vasıflı taşınmazdır Taşınmaza ulaşmak için, Osmaneli İlçesi`nden Hükümet Konağının kuzey doğu yönünde Hürriyet Caddesi üzerinde 450 m ilerlenir. Sahil Sokak yönünde sola dönülür, Yaklaşık 620 m sonra, Atatürk Bulvarı yönünde sola dönüş yapılır. 750 m ilerlendikten sonra sağda Adapazarı Bilecik yoluna dönüş yapılır. 3300 m ilerledikten sonra sola dönüş yapılır. 6300 m sonra sola dönüş yapılır. 4500 m sonra Borcak Köyüne ulaşılmaktadır. Taşınmazın çevresinde tarla ve bahçe vasıflı araziler yer almaktadır. Köyün ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayalıdır. Bilecik iline 52 km, Osmaneli ilçesine 18 km uzaklıktadır. Taşınmaz Borcak köyünün 1650 m kuzeybatısında yer almaktadır.

Özellikler : Taşınmaz; Bilecik İli, Osmaneli İlçesi, Borcak Köyü, Karapınar Mevkiinde yer alan 8195,00 m2 yüzölçümüne sahip 102 ada 51 parsel nolu tarladır. Kadastro paftasından parselin konumu tespit edilmiştir. Bilecik İli 1/100.000 ölçekli Çevre Düzeni Planı kapsamında tarımsal alan içerisindedir.Plansız alanlarda yer almaktadır.Köy Yerleşik Alanı içinde değildir. En yakın imar planı sınırına mesafesi; 18 km mesafededir. (Osmaneli)Parsel geometrik olarak şekilsizdir ve az eğimli arazi yapısına sahiptir.Parsellerin kadastral yola cephesi bulunmamaktadır.Tarıma elverişli toprak yapısına sahiptir. Kuru tarım yapılabilmektedir.Ekspertiz günü itibariyle parselin yolunun engebeli olması sebebiyle taşınmazın yakınına gidilememiş olup, uydu görüntülerinden alınan bilgiye göre söz konusu taşınmazın üzerinde herhangi bir ürün bulunmamaktadır. Taşınmaz imar planı dışında yer almakta olup tarla vasıflıdır. Koruma alanı içerisinde kalmamaktadır. Değerlemesi yapılan parsel ile komsu parseller arasında sınırı belirleyen bir unsur bulunmamakla birlikte tarlanın sürüm sekline bağlı, sınırları doğal olarak belirginleşmiştir. İncelemeler yerinde ve fakat bölgesel olarak yapılmıştır.