COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Yeniköy Mahallesi'nde 18 Dönüm Tarla

Bankadan 18436m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16416
Metre Kare 18436m2
Ada 113
Parsel 12
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kuyudere Mevkii, 113 Ada 12 Parsel, Doğrukarkası Mevkii, Yeniköy Köyü / Merkez / Bilecik

Açıklama

Özellikler: 113 ada 12 parselde konumlu taşınmaz 18436,31 m2 tarla vasıflı taşınmazdır. Yakın çevresinde genellikle tarım arazileri bulunmaktadır. Bölge ekonomisi tarım ve hayvancılığa dayanmaktadır. 

Ulaşım: Kuyudere Mevkii, 113 Ada 12 Parsel, Doğrukarkası Mevkii, Yeniköy Köyü / Merkez / Bilecik adresinde konumludur. Köy merkezine 3 km, Adapazarı-Bilecik Yoluna 2,77 km mesafede yer almaktadır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.