COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Selbükü Köy'ünde 1116 m2 Tarla

Bankadan 1116m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 16816
Metre Kare 1116m2
Ada 0
Parsel 978
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 5
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Selbükü Köyü Bataklık Mevkii, 978 Parsel Merkez / BİLECİK

Açıklama

Selbükü Köy merkezine yakın konumda,topografik olarak hafif eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak yamuk şeklinde TAM HİSSELİ 1116m2 TARLA

Özellikler: 978 Parsel numaralı "Tarla" vasıflı taşınmaz 1.116,00 m2 yüz ölçüme sahip olup tarla nitelikli taşınmazdır. Parselin üzerinde herhangi bir yapı bulunmamakta olup yonca ekilidir. Parselin kadastro yoluna cephesi bulunmamaktadır. Taşınmaz parseli topografik olarak hafif eğimli bir arazi yapısına sahip olup geometrik olarak yamuk şeklindedir. Parselin çevresinin belirleyen herhangi bir çit vb. işaret bulunmamaktadır.

Ulaşım: TBilecik ili, Merkez ilçesi, Selbükü Köyü sınırları içerisinde konumludur. Taşınmaza ulaşım Selbükü Köyü yolu üzerinden kuzeybatı istikamette ilerlenip Selbükü Köy merkezini geçtikten sonra taşınmaza ulaşım sağlanır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.