COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez İstiklal Mahallesi'nde 178 m2 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 178m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11714
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 178m2
Ada 109
Parsel 5
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 5
Bağımsız Bölüm 18

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Bilecik İli, Merkez İlçesi, İstiklal Mahallesi, Ertuğrulgazi 1. Sokak, No:4/18

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Ulaşım: Gayrimenkul Bilecik İli, Merkez İlçesi, İstiklal Mahallesi, Ertuğrulgazi 1. Sokak, No:4/18 posta adresinde yer almaktadır. Taşınmaza ulaşmak için Bilecik Otogarının bulunduğu mevkiden Ertuğrulgazi 1. Sokak üzerinde kuzeydoğu yönünde yaklaşık 50m ilerledikten sonra taşıma sokağın sağında yer almaktadır. 

Özellikler:18 nolu bağımsız bölüm binanın 5. normal kat + çatı katında bina girişine göre sağ ön cephede yer almaktadır. Taşınmaz projesine göre normal katı 95 m2, çatı katı 50m2 olmak üzere toplam 145 m2 alana sahiptir. Ayrıca taşınmazın çatı katında 29 m2 alanlı teras bulunmaktadır. Taşınmazın normal katında antre,salon, mutfak, 2 adet oda, banyo+wc ve balkon, çatı katında hol, 2 adet oda banyo ve wc mahallelerinden oluşmaktadır. Yerinde yapılan incelemede taşınmazın terasın çatı arası yönünde yaklaşık 4m2 büyütülerek inşa edildiği terasın kapatıldığı ve çatı arası teras olarak realize edilerek taşınmaz tarafından kullanıldığı tespit edilmiştir. 

367.00 m2 alanlı arsa üzerinde yer alan ana gayrimenkul betonarme karkas yapı cinsinde bitişik nizam yapı tarzında bodrum + zemin 5 normal kat + çatı katı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve 1 adet dükkan zemin ve 4 normal katın her birinde 3 er adet mesken, 5.normal katında 1 adet mesken, 5.nornal kat + çatı katında 2 adet dubleks mesken olmak üzere binada toplam 19 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya binanın kuzeydoğu cephesinden zemin kat seviyesinden Ertuğrulgazi 1. Sokak üzerinden giriş yapılmaktadır. Ana gayrimenkulün dış cepheleri mantolama üzeri dış cephe boyalıdır. Binanın merdivenleri ve kat sahanlıkları zemini mermer kaplama duvarlar plastik boyalıdır.