COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez İsmetpaşa Mahallesinde 3+1 Daire

Bankadan 3 + 1 87m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 9348
Oda Sayısı 3 + 1
Metre Kare 87m2
Ada 74
Parsel 73
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 5
Bulunduğu Kat 0
Bağımsız Bölüm 3

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 10

Adres

Bilecik ili, İsmetpaşa Mahallesi,Hamzebey sokak, No:19-21 D:3

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik ili, İsmetpaşa Mahallesi,Hamzebey sokak, No:19-21 D:3 posta adresinde konumludur. Taşınmaza ulaşım için, Atatürk Bulvarı üzerinden Eskişehir istikametinde ilerlenip İbrahimbey Caddesine girilir. Cadde üzerinde yaklaşık 250 m ilerlendiğinde değerleme konusu ana taşınmaz sağ kolda Hamzebey Sokak ile YayŞla Sokak kesişiminde konumludur . Taşınmaza yakın konumda, Osmanlı Cami, Şelale Parkı, Dedeoğlu Cami bulunmaktadır. 


Özellikler: Taşınmaz 3 numaralı bağımsız bölüm) zemin katta bina girişine göre sağ cephede antre, salon, mutfak,3 oda, banyo, wc ve balkon hacimlerinden yaklaşık 87 m2 alanlıdır. Taşınmazın yaşam mahallerinde yerler laminant parkedir. Taşınmazın ıslak zemin ve duvarları fayans kaplıdır. Taşınmazın yaşam mahallerinin tavanları kartonpiyer süslemelidir. Salon hacminde asma tavan led aydınlatma bulunmaktadır. Mutfak hacmi içerisinde ahşap dolap ve granit tezgah yer almaktadır. Banyo hacminde duş armatürleri bulunmakta olup, duşakabin bulunmamaktadır. Taşınmazların pencereleri pvc doğramadır. Taşınmazın iç kapıları ve kasaları bulunmamakta olup, dış kapısı ise çelik kapıdır. Taşınmazların ısınması doğalgaz kombi sistemi ile sağlanmakta olup, değerleme gününde kombi takılı değildir. Taşınmazın içerisinde kullanılan malzeme ve işçilik iyi düzeydedir. 


Taşınmazın bulunduğu ana taşınmaz 2 bodrum, zemin, 4 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplam 8 katlı inşa edilmiştir. 2. bodrum katta 13 numaralı bağımsız bölüm,1. bodrum katta 2 adet mesken ve bina girişi, zemin ve 3 normal katın her birinde 2`şer adet mesken nitelikli bağımsız bölüm, 4. normal kat ve çatı katında 2 adet dubleks mesken nitelikli taşınmaz olmak üzere toplam 13 bağımsız bölüm bulunmaktadır. Ana taşınmazda elektrik, su, doğalgaz ve kanalizasyon sistemlerinin yanı sıra asansör bulunmaktadır. Taşınmazın dış cephesi akrilik esaslı boya, katları irtibatlandıran merdivenler mermer döşemelidir. Değerleme gününde asansör kullanıma açılmamıştır.

Not: 20.11.2014 tarihli ve 3949 sayılı Yeni Yapı Ruhsatı bulunmaktadır.