COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Merkez Bahçelievler Mahallesinde 2+1 50 m2 Daire

Bankadan 2 + 1 50m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11868
Oda Sayısı 2 + 1
Metre Kare 50m2
Ada 1063
Parsel 85
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 4
Kat Sayısı 4
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm 4

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Bahçelievler Mahallesi, Türkmeneli Caddesi, No:26, Tapu no:4 Kapı no:1 Merkez/BİLECİK

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik ili, Merkez ilçesi, Bahçelievler Mahallesi, Türkmeneli Caddesi, No:26/4 posta adresinde bulunmaktadır. Taşınmaz Atatürk Caddesi üzerinden güney istikametinde ilerlendiğinde sağa Eski Bursa Caddesi istikametine dönülür. Taşınmaz bu cadde üzerinde yaklaşık 300 metre sonra sağ tarafta konumludur. Ana ulaşım arterine cepheli olması nedeniyle ulaşım kara yolu ile sağlanabilmektedir. 

Özellikler: Taşınmaz 4 b.bölüm no'lu mesken nitelikli taşınmaz ana yapının 1.Bodrum katında, bina giriş hattına göre sol ön cephede konumludur. Taşınmaz brüt: 50 m2 (balkon dahil) kullanım alanına sahiptir. Antre hol + 2 oda + 1 mutfak + banyo + 1 balkon hacimlerinden oluşmaktadır. Taşınmazın ana giriş kapısı çelik ve iç kapıları amerikan panel kapı olup, pencere doğramaları PVC ısıcamlıdır. Meskende salon ve odaların zeminleri laminant parke, duvarlar saten boya, antre, hol, mutfak zeminleri ile ıslak hacim zemin ve duvarları seramik kaplıdır. Mutfak tegahı ve dolapları lamine, Islak hacimlerin zemin ve duvarı seramik kaplı olup banyoda duş teknesi yer almaktadır. Daire4 nolu b.bler istinat duvarına  bakmakta olup, kısmi tadilat ihtiyacı bulunmaktadır. ( Kombi cihazı ve armatürler).Taşınmaz mahallinde kapı ve anahtar üzerinde etiketle belirtilen numaralar uyumsuzluk göstermekte olup, projesinde 1 nolu b.b., mahallinde 2 no olarak, projesinde 2 nolu b.b. mahallinde 3 no olarak, projesinde 3 nolu b.b. mahallinde 4 no olarak, projesinde 4 nolu b.b. mahallinde 1 no olarak işaretlenmiştir.  

                  Taşınmaz Bilecik ili, Merkez ilçesi, İsmetpaşa Mahallesi sınırlarında yer alan, tapuda 1063 ada 85 parselde kayıtlı bulunan, 415 m2 alana sahip arsa ve üzerinde inşa edilmiş betonarme karkas binadır. Kat irtifakı tesis edilmiş olup, Bina; 2 bodrum + zemin + 4 normal kat olmak üzere 7 kattan ibarettir. 2. Bodrum katında 23 b.b. nolu işyeri, sığınak ve merdiven holü, 1. Bodrum katında 1,2,3 ve 4 nolu b. bölümler, zemin katında bina girişi, 2 adet işyeri, 1.normal kat dahil olmak üzere 4 normal katın her birinde 4’er adet mesken olmak üzere binadaki toplam bağımsız bölüm sayısı (20 daire + 3 dükkan) 23 adettir. Taşınmazlar 1. Bodrum katta konumlu olup, 1,2 ve 4 bağımsız bölüm numaralı meskenlerdir. Ana taşınmaz girişi zemin kat seviyesinden batı cepheden sağlanmaktadır. Bina dış cephesi dış cephe boyalı ve binada asansör bulunmaktadır.

Not: 16/05/2016 Yapı kullanma izin belgesi (iskan) bulunmaktadır.