COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik İnhisar Samrı Mahallesi'nde 1042 m2 Tarla

Sahibinden 1042m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17294
Metre Kare 1042m2
Ada 125
Parsel 200
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Samrı Köyü Yayla Mevkii 125 ada 200 parsel İnhisar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 125 ada 200 parselde yer alan taşınmaz 1042,32 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Tarla düz taban arazidir. Sulu tarım yapılmaktadır. Tarlanın şekli dikdörtgendir. Etrafında besihaneler mevcuttur. Büyük ve küçükbaş hayvancılık yapılmaktadır. Üzerinde ekinlerin olduğu çalışan bir tarladır. İlçe merkezine yakındır. Yatırımlık bir tarladır ve ulaşım sorunu yoktur. Yola 2. parseldir.

Ulaşım: Samrı Köyü Yayla Mevkii 125 ada 200 parsel İnhisar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 5 km ve şehir merkezine 31 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.