COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik İnhisar Koyunlu Köyünde 3513 m2 Tarla

Bankadan 3513m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11131
Metre Kare 3513m2
Ada 0
Parsel 73
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Koyunlu Köyü, Kayaaltı Mevkii, 0 ada 73 parsel, İNHİSAR / BİLECİK

Bilecik İnhisar Koyunlu Köyünde 3513 m2 Tarla

Uzman Görüşü

Parsel üzerinde sera bulunması ve kadastral yola cephesinin olması nedeniyle tarımsal faaliyete çok uygundur.

Açıklama

Ulaşım: Taşınmaz Bilecik İli, İnhisar İlçesi, Koyunlu Köyünde bulunmakta olup ulaşım mevki tarla yollarına çıkılarak sağlanmaktadır. Ulaşım; özel araçlar ile sağlanabilmektedir. Gayrimenkul köy merkezine kuş uçuşu yaklaşık 2.50 km mesafede yer almakta olup ulaşım için kullanılan arazi yolu engebeli olduğundan ulaşım kolay değildir.

Özellikler: Taşınmaz, Bilecik İli, İnhisar İlçesi, Koyunlu Köyü sınırları içinde yer almaktadır. Taşınmaz geometrik olarak dörtgen şeklini andırmakta olup topoğrafik olarak az eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın çevresi çit ile çevrili olup, içine girilememiştir. Dışarıdan göründüğü kadarı ile parsel üzerinde atıl durumda naylon sera olduğu görülmüştür. Taşınmazın kadastral yola cephesi bulunmamaktadır. Taşınmazın kendi üzerinde sulama imkanı bulunmamakla birlikte bölgedeki taşınmazların sakarya nehrine yakın olduğu ve yakın tarlaların su ihtiyacı motorlarla su çekilerek sağlandığı muhtardan öğrenilmiştir.

Bölgede yapılaşma bulunmamakta çevrede kuru ve sulu tarım arazileri ve atıl durumda tarlalar yer almaktadır. Bölge genelinde örtüaltı üretim yapılmakta olup genellikle sebze yetiştirilmektedir.
Taşınmazın çevresinde taşınmazla aynı özelliklerde yer alan tarım arazileri yer 
almaktadır. Bölge hafif eğimli arazi yapısına sahiptir. Taşınmazın bulunduğu bölgede Sakarya Nehrine yakın bölgelerde sulama imkanları bulunmaktadır. Bölgede genellikle arpa buğday üretiminin yanında örtü altı üretim yapılmaktadır.