1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik İnhisar Akköy Mahallesi'nde 2400 m2 Tarla

Sahibinden 2400m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17275
Metre Kare 2400m2
Ada 0
Parsel 1748
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Akköy Köyü Taşbaşı Mevkii 1748 parsel İnhisar/Bilecik

Açıklama

Özellik: 1748 parselde yer alan taşınmaz 2400 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Söz konusu tarla Bilecik ilinden Eskişehir iline giden ana yol üzerinde bulunmaktadır. Asfalta cephelidir. Elektrik , su sorunu yoktur. Araç ile başına kadar gidilebilir , Ulaşım sorunu yoktur. Vesait , vasıta mevcuttur. Eskişehir ile Bilecik ilinin ortasında kalmaktadır. Yatırımlık , havadar , ferah , güzel bir tarladır. Şekli dikdörtgen düzgün bir şekle sahiptir. Arazı kıraç durumdadır , Çalılar çıkmıştır , Üzerinde ekin yoktur .

Ulaşım: Akköy Köyü Taşbaşı Mevkii 0 ada 1748 parsel İnhisar/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 8 km ve şehir merkezine 40 km mesafededir.

Not: Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.