COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Hürriyet Mahallesi Bil-Kar Sitesinde 5+1 Dubleks Daire

Bankadan 5 + 1 200m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11865
Oda Sayısı 5 + 1
Metre Kare 200m2
Ada 468
Parsel 267
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Yok
Bina Yaşı 5
Kat Sayısı 6
Bulunduğu Kat 6
Bağımsız Bölüm E Blok 28

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Hürriyet Mahallesi, Bener Sokak, Bil-Kar Sitesi, E blok, No: 1E, Kat: 6.ve Çatı, Daire: 28 Merkez/BİLECİK

Açıklama

Özellikler: 28 bağımsız bölüm numaralı dubleks mesken mimari projesine göre bina girişine göre 6.ve çatı katı alanında sağ arka kolda yer almakta olup ek kısımda işaretlenmiştir. Projesine göre 6. kat alanında; salon, mutfak, 3 oda, antre, 2 banyo, wc ve 2 balkon hacimlerinden oluşmakta olup yaklaşık brüt ortak alanları hariç 153 m2 kullanım alanına, çatı katı alanı ise 2 oda, antre ve wc hacimleri olmak üzere ortak alanları hariç yaklaşık 47 m2 konut ve yaklaşık 90 m2 açık teras alanına sahiptir. Toplamda 200 m2 konut alanı ve 90 m2 teras alanından oluşmaktadır. Daire içerisinde salon ve odaların zeminleri laminant parke duvarları alçı üzerinde saten boyalıdır. Mutfakta zeminleri seramik olup dolapları ve tezgahı henüz takılı durumda değildir. Çatı katı alanına çıkılan merdiven kovanı henüz inşa edilmemiştir. Islak hacimlerde zemin ve duvarları seramik olup vitrifiye malzemeleri takılı durumdadır. Isıtma sistemi kombi+doğalgaz ile sağlanacak olup kombisi takılı durumda değildir.
Taşınmazın içinde yer aldığı ana taşınmaz ayrık düzende yapılmış 7 adet blok ve 1 adet sosyal tesis olarak projelendirilmiş site içerisinde E Blok üzerinde yer almaktadır. Konu taşınmazın üzerinde bulunduğu E Blok parsel alanının kuzeybatı kısmında, mimari projesine göre; Bodrum, zemin kat, 6 normal kat ve çatı katı alanından oluşmaktadır. E blok bina girişi site içerisinden doğu cepheden bodrum kat seviyesinden verilmiştir. Ana yapının giriş holü, kat ve merdiven sahanlıklarında zeminler mermer, merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binanın dış cephesi boyalı, giriş kapısı demir doğramadır. Asansör mevcut ve kullanılır durumdadır. Isıtma sistemi olarak kombi+doğalgaz kullanılmaktadır.
Ulaşım: Taşınmaza, Atatürk Bulvarı üzerinden kuzey 
istikametinde gidilirken, Karaçay sokağa sapıldıktan sonra sokağın sonunda Değerkent Sokağa sol kola girildiğinde bu sokak üzerinde konu taşınmazın üzerinde bulunduğu Bil-Kar Sitesi yer almaktadır. Küçük Sanayi Sitesinin güney kısmında Sanayi Sitesine oldukça yakın konumda yer almaktadır. Ulaşım toplu taşıma araçları ve özel araçlar ile kolaylıkla sağlanabilmektedir. İl merkezinde yer alan taşınmazın yakın mesafede genellikle konut tarzı yeni yapılaşmaların hakim olduğu görülmektedir. Küçük Sanayi sitesinin tam güney kısmında çok yakın konumludur. Sosyal donatı alanları ve ulaşım imkanları yeterli düzeydedir. Gelişim gösteren bölgelerden biridir. Bölgedeki yapılaşmaların büyük çoğunluğu ayrık nizam yapılardan oluşmaktadır. Yapılaşma genel olarak konuta yöneliktir. Cadde cepheli parsellerde, zemin katlar ticari kullanımlı olabilmektedir. Yakın dönem içerisinde bölgede ve taşınmazın değerinde önemli bir değişim beklenmemelidir. Bölge genel olarak orta gelir grubuna hitap etmektedir.
Not: 05.12.2014 tarih, 3725 sayılı Tadilat için alınmış Yapı Ruhsatı mevcuttur.