0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Gölpazarı Söğütçük Mahallesi'nde Kaçırılmayacak Fırsatta 100 m2 Bahçe

Sahibinden 100m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19565
Metre Kare:
100m2
Ada:
129
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 706 56 49 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Söğütcük 129 ada 5 parsel, Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

BİLECİK İLİ GÖLPAZARI İLÇESİ SÖĞÜTÇÜK MAHALLESİ'NDE KAÇIRILMAYACAK FIRSATTA100 m2 BAHÇE

Özellikler: Taşınmaz Bilecik ili, Gölpazarı ilçesi, Söğütçük Mahallesi, 129 ada 5 parselde yer almaktadır. Yüzölçümü 100,53 m2 alanlı olup bahçe vasıflıdır. Bahçe köy içinde bulunmaktadır. İmarlı bahçedir , Arsa vasfındadır. Üzerine imarına uygun şekilde yapı yapılabilir. Bahçenin önüne kadar parke taşları döşeli yolu mevcuttur.2 evin arasında arkasında kalmaktadır. Bahçenin hem altında , hem de üzerinde yolu vardır 2 yol cephelidir. Elektrik , su sorunu yoktur. Her türlü alt yapısı hazırdır. Söğütçük köyü içinde bulunan bahçe hem Gölpazarı hem de Osmaneli ilçelerinin arasında yer almaktadır. İstanbul karayolunun arka yüzünde bulunan yol üzerinde kalan bir köydür. Köyde bakkal , kahvehane , v.s. tüm esnaflar vardır. Köy 2 adet mahalleden oluşmaktadır. Köy havadar, çamlar arasında, oksijen deposu olan bir köydür. Yaz kış yaşanan yerleşik halkı olan bir köydür.

Ulaşım: Söğütçük Köyü Köyiçi Mevkii 129 ada 5 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 9 km ve şehir merkezine 32 km mesafededir.


Konum

Denize Sıfır
Deniz Ulaşımına Yakın
Toplu Ulaşıma Yakın
Yola Cepheli
Köy Merkezine Yakın
Cadde Cepheli
Metroya Yakın
Caddeye Yakın
Hastaneye Yakın
Ulaşımı Kolay
Merkezi Konumlu
Sosyal Alanlara Yakın
Ticari Alanlara Yakın
Alışveriş Merkezine Yakın
Üniversiteye Yakın
Metrobüse Yakın
Tümünü Göster

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.