1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Kurşunlu Mahallesi'nde 709 m2 Tarla

Sahibinden 709m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17292
Metre Kare 709m2
Ada 196
Parsel 236
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 0 ada 1692 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 1692 parselde yer alan taşınmaz 709,42 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Elektrik, su, yol, ulaşım sorunu olmayan, ana yol üzerinde bulunan, ovada yer alan tarladır. Sulu tarım yapılmaktadır. Tarla işlenip çalışmaktadır. Üzerinde ekin bulunmamaktadır. Yeni imar planlarında bölgede sanayi yapılacaktır. Plana göre kurulacak olan sanayi ilk ve orta dereceli, bacasız ve dumansız sanayidir.

Ulaşım: Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 0 ada 1692 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 7 km ve şehir merkezine 26 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-1692 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 196-236 olmuştur. Yola cephesi yoktur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.