1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Kurşunlu Mahallesi'nde 274 m2 Tarla

Sahibinden 274m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17306
Metre Kare 274m2
Ada 195
Parsel 29
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 0 ada 1010 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 1010 parselde yer alan taşınmaz 274 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Elektrik, su, yol, ulaşım sorunu olmayan, ana yol üzerinde bulunan, Kurşunlu köyünde ovada yer alan tarladır. Sulu tarım yapılmaktadır. Tarla işlenip çalışmaktadır. Üzerinde ekin bulunmaktadır. Yeni imar planına göre bölgeye ilk ve orta dereceli, bacasız ve dumansız sanayi alanı yapılması planlanmaktadır.

Ulaşım: Kurşunlu Köyü Göl Mevkii 0 ada 1010 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 7 km ve şehir merkezine 26 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-1010 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 195-29 olmuştur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.