1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı Karaağaç Mahallesi'nde 475 m2 Tarla

Sahibinden 475m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17296
Metre Kare 475m2
Ada 108
Parsel 146
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10

Adres

Karaağaç Köyü Göçük Mevkii 0 ada 638 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 638 parselde yer alan taşınmaz 475 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Gölpazarı ilçesi , Karaağaç köyünde 638 parsel de bulunan tarla köyün hemen karşısında bulunan ovada yer almaktadır. Elektrik yakın alınabilir , Su sorunu olmayan tarla ekilen , biçilen üzerinde duruma göre arpa , buğday , yulaf gibi tahıl ürünleri işlenen bir tarladır. Karaağaç köyü 2 mahalleden oluşmaktadır bu tarla alt mahallede kalmaktadır , Etrafında yapılaşmalar vardır ve de D - 160 kara yoluna çok yakındır. Araç ile tarla başına kadar gidilebilir , Ulaşım vasıta sorunu yoktur. 

Ulaşım: Karaağaç Köyü Göçük Mevkii 0 ada 638 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 15 km ve şehir merkezine 18 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-638 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 108-146 olmuştur. Pazarlık payı vardır.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.