1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Bilecik Gölpazarı İncirli Mahallesi'nde 382 m2 Tarla

Sahibinden 382m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17314
Metre Kare 382m2
Ada 128
Parsel 106
Tapu Bilgisi Arsa Tapusu

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli % 10
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

İncirli Köyü Alan Mevkii 0 ada 352 parsel Gölpazarı/Bilecik

Açıklama

Özellik: 352 parselde yer alan taşınmaz 382 m2 alanlı olup tarla vasıflıdır. Bilecik ili , Gölpazarı ilçesi , İncirli köyünde 352 parsel de bulunan bahçe köyün alt kısmında ovada kalmaktadır. Düz taban kıraç bir arazidir. Üzerinde çalılar ve fiğ değersiz otlar çıkmıştır. su sorunu yoktur , Elektrik istenirse yakın alınabilir. 

Ulaşım: İncirli Köyü Alan Mevkii 0 ada 352 parsel Gölpazarı/Bilecik adresinde konumludur. İlçe merkezine 12 km ve şehir merkezine 22 km mesafededir.

Not: Eski ada parsel 0-352 iken uygulama görmüş ve yeni ada parsel 128-106 olmuştur.

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.