0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Bilecik Bozüyük'te 26 Villa Yapımına Uygun Konut İmarlı Arsa

Sahibinden 3310m2

Özellikler

Satıcı:
Sahibinden
Tapu no:
19130
Metre Kare:
3310m2
Ada:
0
Parsel:
1036
Tapu Tipi:
Arsa Tapusu
Hisse Oranı:
Tam
TAKS:
0.4
Emsal:
0.80

Ödeme Detayları

KDV:
% 0
Tapu Harcı:
Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Osmaniye Köyü 0 ada 1036 parsel

Açıklama

BİLECİK BOZÜYÜK İLÇESİ OSMANİYE KÖYÜNDE 2 KAT KONUT İMARLI ARSA

Özellikler: Bilecik ili Bozüyük ilçesi Osmaniye Köyü Köycivarı mevkiinde yer alan 0 ada 1036 parselde yer alan taşınmazdır. "Arsa" vasıflı olan taşınmazın yüzölçümü 3.310,20 m2'dir.

Yapılaşma Bilgileri: TAKS: 0.40 EMSAL: 0.80 Hmax: 6,5 metre olup konut imarlıdır. Alınan bilgiye göre brüt 100 m2 olacak şekilde 26 tane villa yapımına uygundur. İmar notlarına ve yapılaşma durumlarına göre değişiklik gösterebilir.

Not: Taşınmaza ait güncel imar durumu hakkında ilgili belediyeden bilgi alınması önerilmektedir. Alıcı mevcut haliyle almayı kabul eder.

 Açık Artırma katılım bedeli 10 000 TL olup, kazanan teklifin %4 + KDV olarak hizmet bedeli alınacaktır. 

Tapu.com'dan Arsa Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.