COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Bozüyük Belkent Sitesinde 1+1 60 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11335
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 1047
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 7
İskan Tarihi 31/12/2010
Ruhsat Tarihi 07/06/2010
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok 59

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli % 3
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yeşilkent Mahallesi, 1002. Sokak, Belkent Sitesi, A Blok, No:7/59 Bozöyük/Bilecik

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın bodrum katında bina girişine göre sol ön cephede birinci taşınmazdır. Taşınmaz projesine göre 60 m2 alanda antre, salon+mutfak, oda, banyo+wc ve balkon mahallerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik oda kapları amerikan panel, pencereleri pvc doğramadır. Salon ve oda mahallerinin zemini laminant parke, duvarlan saten boyalıdır. Mutfak ve antre mahallerinin zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır Mutfakta mutfak dolapları mermerit tezgah ve mutfak dolapları bulunmaktadır. Banyo-wc mahallerinin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Taşınmazın ısınması kombi ile sağlanmaktadır Taşınmaz bakımsız ve tadilata ihtiyacı vardır.

7.322,16m2 alanlı arsa üzerinde yer alan bina, 2 bloktan oluşmakta olup taşınmazın bulunduğu A Blok betonarme karkas yapı cinsinde ayrık nizam yapı tarzında bodrum + zemin ve 7 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve 3 adet mesken, zemin ve 7 normal katın her birinde 7 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 59 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya; binanın batı cephesinden, zemin kat seviyesinden ve parsel içinden giriş yapılmaktadır. Binanın dış cepheleri, dış cephe boyalıdır. Binanın merdivenleri ve kat sahanlıklarının zemini mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Bina merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada doğalgaz ve asansör tesisatı bulunmaktadır.

Not: 31.12.2010 Tarihli İskan Belgesi ve 07.06.2010 tarihli yapı ruhsatı mevcuttur. Taşınmaz 1/1000 ölçekli Bilecik Uygulama İmar Planı dahilinde konut alanında yer almakta olup bitişik nizam Hmax:Serbest, E:1.60 yapılaşma şartlarına sahiptir.

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.