COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Bilecik Bozüyük Belkent Sitesinde 1+1 60 m2 Daire

Bankadan 1 + 1 60m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 11335
Oda Sayısı 1 + 1
Metre Kare 60m2
Ada 1047
Parsel 4
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 7
Bulunduğu Kat -1
Bağımsız Bölüm A Blok 59

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Paylaşılır
Teminat Bedeli ! % 3

Adres

Yeşilkent Mahallesi, 1002. Sokak, Belkent Sitesi, A Blok, No:7/59 Bozöyük/Bilecik

Önemli Bilgilendirme

Tüm Dünya ile birlikte ülkemizi de etkileyen COVID-19 virüs salgını döneminde yaşanan operasyonel değişiklikler nedeniyle tapu devir süresinin uzamasına neden olmaya başlamıştır. Teklif vermeyi düşündüğünüz bu gayrimenkulün tapu devir işlemleri için net bir tarih verilememektedir. Kredi kullanacak olan üyelerimiz kredi ön onay aldıktan sonra kredi kullanıma başlatılmamasına önemle rica ederiz. 

Açıklama

Özellikler: Taşınmaz, binanın bodrum katında bina girişine göre sol ön cephede birinci taşınmazdır. Taşınmaz projesine göre 60 m2 alanda antre, salon+mutfak, oda, banyo+wc ve balkon mahallerinden oluşmaktadır. Taşınmazın giriş kapısı çelik oda kapları amerikan panel, pencereleri pvc doğramadır. Salon ve oda mahallerinin zemini laminant parke, duvarlan saten boyalıdır. Mutfak ve antre mahallerinin zemini seramik kaplı, duvarları saten boyalıdır Mutfakta mutfak dolapları mermerit tezgah ve mutfak dolapları bulunmaktadır. Banyo-wc mahallerinin zemini ve duvarları seramik kaplıdır. Taşınmazın ısınması kombi ile sağlanmaktadır Taşınmaz bakımsız ve tadilata ihtiyacı vardır.

7.322,16m2 alanlı arsa üzerinde yer alan bina, 2 bloktan oluşmakta olup taşınmazın bulunduğu A Blok betonarme karkas yapı cinsinde ayrık nizam yapı tarzında bodrum + zemin ve 7 normal katlı olarak inşa edilmiştir. Binanın bodrum katında sığınak ve 3 adet mesken, zemin ve 7 normal katın her birinde 7 şer adet mesken olmak üzere binada toplam 59 adet bağımsız bölüm bulunmaktadır. Binaya; binanın batı cephesinden, zemin kat seviyesinden ve parsel içinden giriş yapılmaktadır. Binanın dış cepheleri, dış cephe boyalıdır. Binanın merdivenleri ve kat sahanlıklarının zemini mermer kaplama, duvarlar plastik boyalıdır. Bina merdiven korkulukları alüminyum doğramadır. Binada doğalgaz ve asansör tesisatı bulunmaktadır.

Not: 31.12.2010 Tarihli İskan Belgesi mevcuttur. Taşınmaz 1/1000 ölçekli Bilecik Uygulama İmar Planı dahilinde konut alanında yer almakta olup bitişik nizam Hmax:Serbest, E:1.60 yapılaşma şartlarına sahiptir.