0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
0.89 Konut Kredisine Uygun Gayrimenkulleri Keşfedin, Fırsatları Kaçırmayın!
tapucom svg logo

tapucom svg logo

Beypazarı'nda 14 Daireli Komple Bina

Şirketten 665m2

Özellikler

Satıcı:
Şirketten
Tapu no:
19261
Metre Kare:
665m2
Ada:
1837
Parsel:
5
Tapu Tipi:
Kat Mülkiyetli
Hisse Oranı:
Tam
Isıtma Sistemi:
Kombili
Bina Yaşı:
13
Binadaki Toplam Kat Sayısı:
6

Ödeme Detayları

KDV:
% 1
Tapu Harcı:
Alıcı öder
Teminat Bedeli:
% 0
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Kurtuluş Mahallesi Postahane Çıkmazı No:9 Beypazarı / Ankara

Açıklama

Özellikler: Gayrimenkul 1837 ada 5 no.lu 219 m² yüz ölçümlü parsel üzerinde yer alan “Beş Katlı Kargir Apartman ve Arsası” vasıflı ana gayrimenkulde yer alan tam hisse ile kayıtlı 14 adet “Konut” nitelikli 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ve 14 no.lu bağımsız bölümlerdir. Taşınmazların yer aldığı “Beş Katlı Kargir Apartman ve Arsası” nitelikli bina 2 bodrum, zemin ve 2 normal kat ve çatı katı olmak üzere toplamda 6 kattan oluşmaktadır.

1 no.lu bağımsız bölüm; bodrum katında yer alan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, salon, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır.

2 no.lu bağımsız bölüm  bodrum katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, salon, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır.

3 no.lu bağımsız bölüm ;zemin katında, konumlanan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. Oda salondan açılmaktadır. 

4 no.lu bağımsız bölüm ; zemin katında, konumlanan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

5 no.lu bağımsız bölüm;  zemin katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

6 no.lu bağımsız bölüm;  zemin katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

7 no.lu bağımsız bölüm; 1. normal katında, konumlanan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

8 no.lu bağımsız bölüm;  1. normal katında, konumlanan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

9 no.lu bağımsız bölüm; 1. normal katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

10 no.lu bağımsız bölüm;  1. normal katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır. 

11 no.lu bağımsız bölüm;  2. normal katında, konumlanan konut 40,63 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır.

12 no.lu bağımsız bölüm;  2. normal katında, konumlanan konut 96,71 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede ve dubleks olup giriş katında 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimleri; çatı katında ise 2 oda, koridor ve balkon yer almaktadır. 

13 no.lu bağımsız bölüm; 2. normal katında, konumlanan konut 94,08 m² brüt alana sahiptir, daire arka cephede ve dubleks olup giriş katında 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimleri; çatı katında ise 2 oda, koridor ve balkon yer almaktadır. 

14 no.lu bağımsız bölüm;  2. normal katında, konumlanan konut 38,50 m² brüt alana sahiptir, daire ön cephede konumlu olup 1 oda, oturma odası, mutfak, duş, WC ve antre hacimlerinden oluşmaktadır.

Ulaşım: Beypazarı ilçe merkezinde Alparslan Türkeş Bulvarı’nın batısında bulunan Kurtuluş Mahallesi’nde konumludur. Taşınmazların bulunduğu bölge ise Beypazarı ana caddesi olan İrfan Gümüşel Caddesi’ne 200 m mesafede olup yakın çevresinde Atatürk Parkı, eski Beypazarı Belediye Binası, otopark ve konut alanları bulunmaktadır.

Not: Satış fiyatına %1 oranında KDV dahil değildir. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.