1 TL'den Başlayan Açık Artırma Fırsatları İçin Tıklayın!

Beylikdüzü Yakuplu Mahallesi'nde Yüksek Kira Getirili Eşyalı Daire

Sahibinden 3 + 2 165m2

Özellikler

Satıcı Sahibinden
Tapu no 17614
Oda Sayısı 3 + 2
Metre Kare 165m2
Ada 661
Parsel 51
Tapu Bilgisi Kat Mülkiyetli
Isıtma Sistemi Diğer
Bina Yaşı 10
Kat Sayısı 3
Bulunduğu Kat 3
Bağımsız Bölüm 14

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
İlgilendiğiniz bu tapuyla ilgili tüm sorularınız için sizi arayalım.
* İleteceğiniz rakam resmi teklif olarak değerlendirilmeyecektir.
Dilerseniz 0 212 963 06 43 numaralı telefondan da bize ulaşabilirsiniz.

Adres

Yakuplu Mahallesi Özal Cd. Cevahirefendioğlu Apt Kat:3 BB: 14 Beylikdüzü/İstanbul

Uzman Görüşü

Taşınmazın halihazırda kiracısının olmasıamortisman süresinin kısa olması, merkezi konumda olması, ulaşımın kolay ve çeşitli olması, eşyalı olarak satılması, sahile yakın olması avantajıdır. 

Açıklama

Özellikler: 14 bb nolu taşınmaz binanın 3.katında yer almaktadır. alt katta 2 oda, 1 salon, banyo, kapalı mutfak, balkon, üst çatı katında, 2 oda, Amerikan mutfaklı , banyo ve tuvalet ve banyo-wc hacimlerinden oluşmaktadır. Toplam brüt 165 m2 kullanım alanı vardır. Taşınmazın terası bulunmaktadır.  Dubleks taşınmazın alt katı ve üst katı birbirinden ayrılmış olup, ayrı olarak kiraya verilmiştir. Tapu vasfı Çatı arası Piyesli Daire'dir. Taşınmaz eşyaları ile birlikte satılmaktadır. Kontratta hepsi detaylı olarak yer almaktadır. 

Ulaşım: Yakuplu Mahallesi Özal Cd. Cevahirefendioğlu Apt Kat:3 BB: 14 Beylikdüzü/İstanbul adresinde konumludur. Toplu taşıma duraklarına yakın mesafede konumludur. Avcılar sahile 2 km mesafede, E-5 yoluna 1,7 km mesafede yer almaktadır.

Not: Dubleks taşınmazın alt katı ve üst katı birbirinden ayrılmış olup, ayrı olarak kiraya verilmiştir. Çatı katı eşyalı olarak kiraya verilmiştir, kira getirisi 1.550 TL'dir.  Taşınmazın normal katı eşyalı olarak kiraya verilmiştir, aylık kira getirisi 2.700 TL'dir. Taşınmazın toplam kira getirisi aylık 4.250 TL'dir. Taşınmaz eşyaları ile birlikte satılmaktadır. Kontratta hepsi detaylı olarak yer almaktadır. Taşınmaz tek tapu ile satılmaktadır. 

Tapu.com'dan Konut Satın Alınırken Sık Sorulan Sorular

Gayrimenkul ile ilgili daha fazla bilgi almak istiyorsanız sayfa içerisinde yer alan sizi arayalım formunu doldurabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Sitemize üye olduğunuzda beğendiğiniz ya da ilgi duyduğunuz tapuları "Tapu Takip" fonksiyonu ile takibe alabilirsiniz. Takibe almış olduğunuz tapular hakkında tüm haberler, değişiklikler ve açık artırma tarihlerinde oluşacak gelişmeler size SMS ve e-mail olarak iletilecektir.

İlgili mülkü ziyaret etmek için tapu detay sayfasında yer alan "Randevu Al" fonksiyonunu kullanarak randevu talebinde bulunabilirsiniz. Bilgilerinizi bıraktığınız takdirde çağrı merkezimiz size en kısa sürede dönüş sağlayacaklardır.

Teklifiniz onaylanmazsa veya açık artırmayı kazanamazsanız hizmet bedeliniz iade edilir. Verilen teklif onaylandıktan sonra satın almaktan vazgeçen katılımcıya hizmet bedeli iade edilmemektedir.

Teklif sonrasında satıcının işlemi onaylaması beklenir. Satıcı işleme onay verdikten sonra tapu.com siz ve satıcı arasında iletişimi sağlayarak işlemlerin sonuçlanmasına yardımcı olur. Bu aşamada gereken evrakların ve varsa sözleşmelerin imzalanması gerekir. Son olarak da bu evraklarla birlikte tapu dairesinde satıcı ile gerekli ayarlamalar yapılır ve tapu devir işlemleri gerçekleştirilir.