COVİD-19 Salgını Hakkında Duyuru!

Beylikdüzü Kavaklı Mahallesi 141m2 4+1 Dubleks Daire

Bankadan 4 + 1 141m2

Özellikler

Satıcı Bankadan
Tapu no 14041
Oda Sayısı 4 + 1
Metre Kare 141m2
Ada 417
Parsel 17
Tapu Bilgisi Kat İrtifaklı
Isıtma Sistemi Kombili
Bina Yaşı 9
Kat Sayısı 2
Bulunduğu Kat 2
Bağımsız Bölüm 7

Ödeme Detayları

KDV % 0
Tapu Harcı Alıcı öder
Teminat Bedeli ! % 5

Adres

Kavaklı Mahallesi, Ayazma Caddesi, No:21, Kat:2, D:7 Beylikdüzü/İSTANBUL

Açıklama

Ayazma Caddesi üzerinde, Kavaklı İlköğretim Okulu civarı, ulaşımı kolay, az katlı binanın son katında 141,00 m2 DUBLEKS DAİRE

Özellikler: Taşınmaz 2. normal katta, bina girişine göre arka cephede yer alan 7 bağımsız bölüm numaralı çatı piyesli dubleks meskendir. Taşınmazın 2. normal katı; 3 adet oda, salon, mutfak, banyo, wc, antre ve 2 adet balkon hacimlerinden oluşmakta olup brüt 109 m2 alanlıdır. Taşınmazın Çatı Katı; hol ve 1 adet oda hacimlerinden ibaret 32 m2 alanlı ve 17m2 teras alanlıdır. Tarafımıza gönderilen rapora göre çatı piyesinde yaklaşık 7m2 büyüme yapılması sonucunda toplamda 148m2 brüt alanlı ve 17m2 teras alanlı inşa edilmiş olduğu belirtilmiştir.

Taşınmazın yer aldığı İstanbul ili, Beylikdüzü ilçesinde yer alan 500.00 m2 yüzölçümlü 417 ada 17 parsel üzerine, kat irtifakı kurulmuş, ayrık nizam, betonarme karkas yapı tarzda ve 3/B yapı grubunda inşa edilmiştir. Parsel içerisinde açık otopark alanı bulunmaktadır. Bina girişi zemin kat seviyesinden, Ayazma Caddesi üzerinden binaya bakıldığında sol yan cepheden cam giydirmeli demir kapı ile yapılmaktadır. Bina içerisinde sahanlıklar ve merdiven basamakları mermer, merdiven korkulukları alüminyum imalattır. Ortak alan duvarları ve tavanlar plastik boyalıdır. Bina dış cephesi mantolama yapılmış olup üzeri dış cephe boyalıdır.

Taşınmazın bulunduğu Kavaklı Mahallesi, Kavaklı`nın ilk köy yerleşiminin olduğu bölge olup, müstakil parsellerde konumlanmış yapılar bulunmaktadır. Bölge genel olarak alt ve orta gelir grubuna hitap etmektedir. Taşınmazın yakın çevresinde eski konut yapıları, site içerisinde konumlu yeni konut yapıları bulunmakta olup yakın çevrede Kavaklı İlköğretim Okulu yer almaktadır.

Ulaşım: Taşınmazın bulunduğu yere gidebilmek için E5 Karayolu üzerinde Avcılar İlçesi istikametinden Büyükçekmece İlçesi istikametine doğru ilerlerken, Beko mevkiinde karşılaşılan köprülü kavşaktan Beykent Mevkii istikametine dönülüp Yavuz Sultan Selim Bulvarı'na girilir ve Gürpınar istikametine yaklaşık 2,4 km ilerledikten sonra yol ayrımından sağa Atakent Caddesi`ne devam edilir. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1 km devam edilip sola, İstanbul Caddesi`ne dönülür. Bu cadde üzerinde yaklaşık 1,1 km devam edilip sağ tarafa Batı Trakya Bulvarına girilir. Bu bulvardan 300m ilerden sola Ayazma Caddsine girilir. Taşınmazın yer aldığı bina Ayazma Caddesi üzerinde 70m sonra sol tarafta yer almaktadır.

Not: 28/12/2010 tarihli ruhsat bulunmaktadır